Webcam Driver Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

s.a. arkadaşlar çok eskiden böyle beleş şeyleri kaçırmazdım. iki tane webcam ayarlamıştım (: zamanında msn messengerde görüntülü konuşmada kullanmıştım. hadi birisinin modeli orite rn-1300se diye bunun win7 driverini bulamadım. diğerinde hiç marka yok sadece WebCam yazıyor (: aygıt yöneticisinde CIF single chip diye bişey yazıyor bunuda araştırdım bişeyler buldum ama anladığım şu: webcam driveri yüklü değil diyo. bu webcamlarda genel bi driver var mıydı? modeli ne olursa olsun kullanabileceğim bi driver şekli ve programı var mı?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Driver pack solution veya iobit driver booster ile birşeyler yapabilirsin diye düşünüyorum. İkisi de torrentte var. Hatta driverpack in online sürümü var. Onunla tam olarak ne aradığını bulabilirsin. Torrent sitelerinde full sürümü var ama şuan 14gb civarlarında.

Errare Humanum Est
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hiçbirşey yapamazsan droidcam ile android telefonunu webcam yapabilirsin 

ayarlardan varsayılan webcaminide değiştirmeyi dene yerini hatırlamıyorumda tam bela birşey benide ugrastırmıstı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Driver pack solution veya iobit driver booster ile birşeyler yapabilirsin diye düşünüyorum. İkisi de torrentte var. Hatta driverpack in online sürümü var. Onunla tam olarak ne aradığını bulabilirsin. Torrent sitelerinde full sürümü var ama şuan 14gb civarlarında.

evet hocam driver pack indirdim 12,5 gb ne kadar rahatmış yaa biz bu zamana kadar boşuna uğraşmışız yok aygıt yöneticisi driver modeli bak bulamazsak devid.info falan bunda direk sadece kur dedim webcamı kurdu (: dahada yüklü olanları güncelleme şeysi çıkardı bide pc için gerekli programlar var. ben bilgisayar işi yapıyor olsam artık dahada yapmam :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Ülkemizde internette kota olduktan sonra bilgisayarcılar iş yapar :) Senin imkanın var, olmayan kasayı kucaklayıp gidiyor.

Errare Humanum Est
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

O sadece webcam yazan saginda solunda isiklar olan modelse onun cd si bende var, aksam hatitlatirsan yuklerim hocam.

Fatih tarafından 28/Haz/17 08:09 tarihinde düzenlenmiştir

enjoy i'm vaccinated
Toplam Hit: 694 Toplam Mesaj: 6
webcam driver