Website Template Yardım.. Plss...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blitz
    Blitz's avatar
    Erkek

sn muridler bir site yapma hazırlıgındayım. amcam için olacak amcam makıne muhendisti booole uyeliksistemi olan bşi yapmak istoruz  kodlardan cok anlamam bana bu meslege yugun bi template (uyelik sistemi olusa aliyyul ala olur) ve bu ve bunum gibi binimum templateleri kullanabilcegim bir web design programı linki werirsenı cok mutlu olurum yardımlarınız için simdiden tesekkurler

TAHRİBAT 4EVER :D 

validen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    kardeş istersen bak buraya belki işine yarar http://www.freelayouts.com/websites

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    valla templateyi ben bulurum iyi kötü ama üyelik sistemini aspindiren falan bul uydur bişeyler :D pc ye geçince makine ile alaklı şeyleri upload ederim.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crypto
    crypto's avatar
    Erkek
    Üyelik sistemi derken kasıt forum gibi birşey mi olcak ? eğer forum tarzı yapacaksan phpbb2 yada SMF kullanabilirsin.Ben SMF kullanıyorum 2 sene önce de phpbb2 kullandım.Türkçe destekleri de var.Kullanımı da kolay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    varsa aradan bende bir iki mühendislik template si reca edebilirmiyim mümkün mertebe flash cinsinden:D

tahribat.com a can feda
Toplam Hit: 1849 Toplam Mesaj: 5