folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Websitem İçin Seo Çalışması Yapacak Birini Arıyorum

Websitem İçin Seo Çalışması Yapacak Birini Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melih_007
    melih_007's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu işlerde yeniyim fazla bilgim yok. Websitem için seo çalışması yaptırmak istiyorum. Ama seo çalışmaları yapanlar websitenin veri tabanını istiyormuş. Bu şekilde yaptırmam imkansız nasıl güvenip veritabanını verebilirim ki. Yardımcı olacak arkadaşlar iletişime geçebilir mi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek
    melih_007 bunu yazdı

Arkadaşlar bu işlerde yeniyim fazla bilgim yok. Websitem için seo çalışması yaptırmak istiyorum. Ama seo çalışmaları yapanlar websitenin veri tabanını istiyormuş. Bu şekilde yaptırmam imkansız nasıl güvenip veritabanını verebilirim ki. Yardımcı olacak arkadaşlar iletişime geçebilir mi?

Öncelikle seocu değilim ve içeriklerin ne kadar değerli bilmiyorum. Yayınlanan içerikler piyasada ücretsiz olarak cirit atan botlar ile çok rahat çekilebilir. Sen hiçbir bilgi vermesende -bir bakıma- veritabanın kopyalanabilir.

- Tabiki güven sorunu yaşadığın bir durumda ya da kişiyle çalışmak zorunda değilsin. Bir seocu ile internet üzerinden değilde bir buluşma noktası ayarlayıp çalışmalarını gözünün önünde yapmasını isteyebilirsin.
    - Eğer wordpress kullanıyorsan seo işlemlerini iyileştiren ve otomatikleştiren eklentiler var. İlk olarak ücretsiz olanları deneyebilirsin. Yeterli gelmezse ücretli eklentiler var onları deneyebilirsin.
    - Kendin öğrenerek uygulayabilirsin.
    - Evet seo önemlidir ama içerik daha önemlidir hatta içeriğe değer veren kullanıcı daha da önemlidir.

Benim görüşlerim böyle. İşin içinde ve uzman olan arkadaşlar konu hakkında daha teorik olmayan bilgiler verebilirler.

PcK0 tarafından 09/Şub/18 11:06 tarihinde düzenlenmiştir

Sadece bi imza..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melih_007
    melih_007's avatar
    Erkek

Çok teşekkür ederim. Evet haklısınız kopyanabilir bundan korktuğum için emeklerimin boşa gitmesini istemiyoru bunun başka bir yolu yok mu bende o arayış içindeyim. İçerikler tabi ki önemli ama google bazı içerikleri hiç okumuyor bu seodan kaynaklanan durum diye düşünüyorum.websitesi   wordpres değil.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melih_007
    melih_007's avatar
    Erkek

Çok teşekkür ederim. Evet haklısınız kopyanabilir bundan korktuğum için emeklerimin boşa gitmesini istemiyoru bunun başka bir yolu yok mu bende o arayış içindeyim. İçerikler tabi ki önemli ama google bazı içerikleri hiç okumuyor bu seodan kaynaklanan durum diye düşünüyorum.websitesi   wordpres değil.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam hala yaptırmayı düşünüyorsanız pm den iletişime geçebilirmisiniz.

Best Quality
Toplam Hit: 1031 Toplam Mesaj: 5
seo seo fiyat seo analiz seo danışmanlık