Webview APK İsteği(Ücretli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Bir web sitesini webview olarak bir apk içerisinde açılmasını istiyorum.
    Bunu yapan web siteleri var yanlız benim şöyle bir sıkıntım var;
    Projeyi .net5'e yükselttiğimde android 7.1 olan terminallerimde apk yi açtığınızda beyaz bir ekran geliyor siteyi açmıyor.
    Terminaldeki webview uygulamasını güncelledim ama site yine de açılmıyor başka bir sorun var galiba.
    Mecbur .net 3.1 üzerinde geliştiriyorum şuan.
    İstediğim APK android içerisindeki webview'i değil de kendisi içerisinde bir webview barındırsın mümkünse.

Ek olarak IOS için de bir ipa isteğim var ücreti mükabilinde.

Yapılabilir mi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam Flutter yazan bir arkadaşa 3-5 bir şey pasla. Market süreçleridir vs destek olsun çok zor bir şey değil.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam Flutter yazan bir arkadaşa 3-5 bir şey pasla. Market süreçleridir vs destek olsun çok zor bir şey değil.

Hocam markete yüklemeyeceğim.
    Sadece apk lazım.
    @Dark_Lord ile anlaştık şuan başladı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Crashanallytics de kurdur hocam projeye. Sizin guncellemenizden dolayi sacma sapan birsey olursa mobilde haberiniz olur. Hatta flutter ile yaptirirsaniz cok rahat bir sekilde webdeki guncellemelerden sonra test apk si yaratip test edebilirsinjz.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

aynı konudan ben açacaktım denk geldi :) hocam senin konuna devam etsem sorun olurmu ?  Benim işimde aynı durum..

Aktif olan web sayfam standart opencart e-ticaret web sayfasını apk ve ios webview olarak hazırlıcak arkadaşlar banada mesaj atabilirmi acaba?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

@Terror hocam eyvallah söylicem arkadaşa.

@designerboyalee canın sağ olsun :)

Toplam Hit: 1034 Toplam Mesaj: 6
android apk webview