folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Whatsapp Business İle Reklam Çalışmaları

Whatsapp Business İle Reklam Çalışmaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Selamlar cemaat..Malum sezon yaklaştıkça piyasa hareketlenmeye başlıyor.Bende emlak sektöründe çalısıyorum ve günlük ortalama 10 15 tane yeni müşteri whatsapp üzerinden bana ulaşıyor.Öncelikle Facebook üzerinden ilan(emlak ilanları) paylaşıyorum .Bu ilanlara whatsapp butonu da ekledim ve insanlar daha hızlı ulaşabildikleri için whatsapp üzerinden direk mesaj atıyorlar..Daire bilgilerini soruyorlar bende xx lira şeklinde belirtiyorum.Ancak emlak harici bir çok görüşme yaptığım için numaralar karışabiliyor.Bende bunları bir araya getirebilmek adına Whatsapp Business'da  etiket olayını kullanmaya karar verdim.Yeni bir porföy(satılık kiralık) geldiği zaman bir kaç hareket ile gruplara ayırdığım müşterilere toplu olarak mesaj gönderebiliyorum....

Gelelim bunu diğer sektör de ki arkadaşlar için anlatmaya..Eğer bu yöntemi kullanmayan varsa bu tarz sürekli whatsapp üzerinden güncel müşterilere hem kendinizi hatırlatmış olursunuz hemde potansiyel müşterilere ulaşma imkanı sağlamış oluyorsunuz.Ben kendim 

>>Ev Sahipleri

>>Kiracılar

>>Satılık Ev İsteyenler

>>Kiralık Ev isteyenler 

bu tarz başlıklar kullanıyorum.Bayram seyran gibi günlerde tek tek mesaj yerine toplu olarak kendinizi hatırlatıcı mesajlar atabilrsiniz.Güncel kampanyalar da buna dahil edilebilir.

Bu konuda extra fikri olan varsa bir birimizden faydalanabilriiz.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek

desk360 veya 360dialog(tavsiyem) gibi uygulamalar kullabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam bu sistemi ilk defa gördüm gerçekten harika 1 olay.Öğreneceğimiz o kadar çok şey varki....Bunları detaylı olarak inceliyorum çok teşekkür ettim

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hocam bu sistemi ilk defa gördüm gerçekten harika 1 olay.Öğreneceğimiz o kadar çok şey varki....Bunları detaylı olarak inceliyorum çok teşekkür ettim

Rica ederim hocam. Bazı tool'lar da var çok istifade edebilirsin ama profesyonellikten tamamen uzaklar. Bu bahsettiğim şirketler Whatsapp'ın çatı şirketi Meta(Facebook) şirketinin partnerleri aynı zamanda.

Toplam Hit: 461 Toplam Mesaj: 4
whatsapp business