Whatsapp Hesabı Silme ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Merhabalar iyi akşamlar, 

Konu dogru yermı bılmıyorum yalnışla kusura bakmayın modlar

Az önce sinir harbiyle Avea'nın bir güzelliği olan " Numara Havuzundan Numara Seçme " Seçeneğiyle yenı bir numara aldım. 

Bu özellikle simkart falan değiştirmeden hattınıza 10tl yansıtalarak size verilen 5 adet numaran 1'ini seçerek online işlemlerden onayladıgınız an anında numaranızı değiştrebiliyorsunuz. Bende bir sinirle kalktım numarayı hemen değiştirdim. 

Lakın eskıde kalan değiştirdiğim hatta ait whatsapp hesabı öylece kala kaldı. Şimdi hiçbir şekılde o hesabı silemiyorum. 

Whatsapp özelliklerinde numara değiştir gibi bir özellik var eski numaramı yazıyorum sonra bu yeni numaramı yazıyorum lakın bir sonuç alamıyorum. Nasıl yaparızda bu eski hattakı whatsapp'ı kapatabiliriz ? Hat gitti bir kere tarihe karıştı çözüm yolu varmıdır ? 

Yardımlarınızı beklemekteyim muridler

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hesabımı sil var whatsappta. lakin hesabı sileceğin noyu onaylaman gerekiyor.

onun haricinde komple whatsappı kaldır. sonra kur. kurunca yeni numaranı yaz. eskisine ulaşamazsın ama silemezsin.

eski nonun senşn olduğunu belirten operatörden yazını al whatsappa mail at. anca öyle olur.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

benim eski telefon akıllı değildi whatsappı bluestacks vasıtasıyla bilgisayardan kullanırdım, sonra telefon balık tutarken denize düşünce hattı kapadım yeni numara aldım ama eski whatsappı kullanmamama  rağmen 1 sene filan durdu da sonunda yok oldu, heralde belli bir süre geçince kendiliğinden kapanıyor

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
Toplam Hit: 11883 Toplam Mesaj: 3