Whatsapp SMS Onay Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Müridler, merhaba. 2 telefon var birisine çakma numaradan WA kurmak istiyorum. Reddit ve Google amcaya baktım ama bulamadım. Textnow sitesindeki numaraya hatalı diyor. Birkaç site buldum ama onlarda 1. şifre onayından sonra 2FA koymuş sanırım onu geçemedim. Nasıl çözeriz?

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Smsal.net kullanmıştım ben iş görüyor.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı

Numaraların patlama olasılığı var mı? 1 kere para verip alırsak uzun süreli kullanabilir miyiz?

r10' da şansınıza göre 10 dakika ile 20 gün arası diyorlar. (https://i.hizliresim.com/4pka64.jpg)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Google Voice üzerinden denedim o da olmadı. Whatsapp dışında SMS onayı için aşağıda vereceğim siteyi kullanabilirsiniz, aşırı hızlı.

https://smsfinders.com/

Hala daha ihtiyacım var WA onayına.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

Numara sende olmadığı sürece patlama riski var yapacagın en mantıklısı açık hat alıp kullanmak başka alternetifler riskli süteklilik için

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    juniourfalcon bunu yazdı

Numara sende olmadığı sürece patlama riski var yapacagın en mantıklısı açık hat alıp kullanmak başka alternetifler riskli süteklilik için

Elimde Sırbistan'dan aldığım hat var. Şuan mesaj alıyor mu bilmiyorum. Kartı bulmam lazım önce :)

Ben bu kart ile doğrulama yapsam, bu kart kapanınca (hiç para yüklemeyeceğim) patlama ihtimali olur mu?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

telefonona.com mu ne var onu kullan bi ara 6-7 ay kullandım ama belli olmaz ne olacağı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı
    juniourfalcon bunu yazdı

Elimde Sırbistan'dan aldığım hat var. Şuan mesaj alıyor mu bilmiyorum. Kartı bulmam lazım önce :)

Ben bu kart ile doğrulama yapsam, bu kart kapanınca (hiç para yüklemeyeceğim) patlama ihtimali olur mu?

whatsap kapanınca tekrar açmada sıkıntı çıkar sadece o patlama riski olmaz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı
    MiqRoP bunu yazdı

Numaraların patlama olasılığı var mı? 1 kere para verip alırsak uzun süreli kullanabilir miyiz?

r10' da şansınıza göre 10 dakika ile 20 gün arası diyorlar. (https://i.hizliresim.com/4pka64.jpg)

Ben aylardır kullanıyorum hocam ama yinede patlamaz diyemem. Kiralık numaralarda var yabancı sitelerde

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

bi ara bi murit ankresorlu telefonun telefon numarasini alip whatsapp'i o numaraya kurup gelen mesajin okunabilecegini soylemisti.

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı

bi ara bi murit ankresorlu telefonun telefon numarasini alip whatsapp'i o numaraya kurup gelen mesajin okunabilecegini soylemisti.

yok artık daha neler  o numaralar genelde tek yönlü oluyor nasıl okunurmuş merak ettim

Toplam Hit: 1181 Toplam Mesaj: 11
whatsapp sms