folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Wi-Fi Sınırlı Sorunu Yardımcı Olun Arkadaşlar

Wi-Fi Sınırlı Sorunu Yardımcı Olun Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yurtta kalıyorum oda arkadaşım yanımda kendi laptopun dan Wi-Fi den giriyor çok nadir SINIRLI uyarısı alıyor ve bekleyince geçiyor.
    Bende ise bu durum sıkıntı oluyor. Nerdeyse hep sınırlı diyor sinirlerim bozuluyor.Ethernet kablosu ile girdiğim zaman sıkıntı yok ama Wi-Fi de sıkıntı var pc yeni 3 ay olmadı daha.
    Not: Wi-Fi bize ait , internet bağlantısı değil) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Manuel ip atamayı denermisiniz.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Manuel ip atamayı denermisiniz.

Denedim kardeşim olmuyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diuffi
    Diuffi's avatar
    Erkek

Sanırım wifi modelin intel wifi 6235-n bu kartta problem var bende samsung kullanıyorum ve sınırlı oluyordu bnmde.

https://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&ProductFamily=Wireless+Networking&ProductLine=Intel%C2%AE+Wi-Fi+Products&ProductProduct=Intel%C2%AE+Centrino%C2%AE+Advanced-N+6235 

burdan bilgisayarın işletim sistemine gore en guncel driveri indirirsen sorun hallolucaktır. (windows 8 64 bit ise 90.57 mb olan dosyayı indir.)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok salakça olacak ama devre dışı bırak/ etkinleştir yap bağdaştırıcıya ben öyle yapınca düzeliyor büyük ihtimal dhcp ile bir sorun var otomotik ip atamıyor bazen

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    Diuffi bunu yazdı

Sanırım wifi modelin intel wifi 6235-n bu kartta problem var bende samsung kullanıyorum ve sınırlı oluyordu bnmde.

https://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&ProductFamily=Wireless+Networking&ProductLine=Intel%C2%AE+Wi-Fi+Products&ProductProduct=Intel%C2%AE+Centrino%C2%AE+Advanced-N+6235 

burdan bilgisayarın işletim sistemine gore en guncel driveri indirirsen sorun hallolucaktır. (windows 8 64 bit ise 90.57 mb olan dosyayı indir.)

Deneyecem dostum :) Bu arada windows 8.1 e güncelledim :) Bakalım bu yöntem olacak mı deneyecem

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

çok salakça olacak ama devre dışı bırak/ etkinleştir yap bağdaştırıcıya ben öyle yapınca düzeliyor büyük ihtimal dhcp ile bir sorun var otomotik ip atamıyor bazen

aynısını diyecektim. bende de pcyi uyutup uyandırdıktan sonra oluyor, devre dışı bırakıp tekrar aktifleştirmeden geçmiyor..

...said addicted.
Toplam Hit: 1259 Toplam Mesaj: 7