folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wifi Dağıtma Yardım Tekrarlama

Wifi Dağıtma Yardım Tekrarlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şifresini bildiğim bi kaçtane wifi modem var. Gelen sinyal 2 diş çekiyor, Modemden gelen sinyali kendi evime dağıtmak istiyorum yani tekrarlayıcı olarak kullanıcam. Bir kaç tane buldum TP-LINK TL-WA801ND, TP-LINK TL-WA701ND 150 , TP-LINK TL-WA855RE  bu ürünlerden hangisi daha iyi bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi ? ayrıca her modemle uyumlumudur bunlar ?

Enquinx35 tarafından 27/Ara/16 14:04 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Özelliklerine bakmadım. Ancak modemdem gelen sinyal hızı kadar alacak REPEATER da. En az 2 antenli olsun. 

Tüm modemlerle çalışır. Kurulumu çok basit. 

Ben ewde HB'den 55 TL ye aldığım DARK marka kullanıyorum. TV ve telefonlar için aldığımdan dolayı gayet iyi çalışıyor sinyal gücüde iyi. 

İmkanın varsa modem portundan kablo çek AP MODE ta kullanman. Daha performanslı çalışıyor. 

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

Özelliklerine bakmadım. Ancak modemdem gelen sinyal hızı kadar alacak REPEATER da. En az 2 antenli olsun. 

Ben ewde HB'den 55 TL ye aldığım DARK marka kullanıyorum. TV ve telefonlar için aldığımdan dolayı gayet iyi çalışıyor sinyal gücüde iyi. 

İmkanın varsa modem portundan kablo çek AP MODE ta kullanman. Daha performanslı çalışıyor. 

kablo çekme şansım yok malesef özelliklere bakma şansın varsa sevinirim hocam bu konuda çok çok fazla bilgim yok ama tecrübe meselesi tabi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

Tv ve telefon kismini aciklarmisin hocam

@ZaZu

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    ZaZu bunu yazdı

Tv ve telefon kismini aciklarmisin hocam

@ZaZu

Smart tv ve telefon wifi bağlantısı için hocam işte ekstrem bir durum değil

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    majestiquo
    majestiquo's avatar
    Erkek

http://urun.n11.com/access-point-router/zyxel-wap3205-2-port-300mbps-kablosuz-ap-v2-nwd2205-bundle-urun-P82212717

Hocam şu ürünü geçen gün almıştım. Yanında bedava kablosuz adaptor de veriyor. Sadece adaptörün fiyatı 40lira civarında.

majestiquo tarafından 27/Ara/16 17:11 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

TP LINK - WA901 VAR , şirkete aldığım fazladan 100 liraya bırakırım.

The Beginning and The End.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    majestiquo bunu yazdı

http://urun.n11.com/access-point-router/zyxel-wap3205-2-port-300mbps-kablosuz-ap-v2-nwd2205-bundle-urun-P82212717

Hocam şu ürünü geçen gün almıştım. Yanında bedava kablosuz adaptor de veriyor. Sadece adaptörün fiyatı 40lira civarında.

Hocam bizim evde sokak başında daki börekçi emlakçı dan telefondan 1-2 diş arası çekiyor kopuyor falan. Ben bu elemanların netini ev içinde güçlendirerek dagıtmak istiyorum.

Bu cihazdan alsam telden 1 diş çeken nete baglanıp atıyorum 3-4 dişe çıkarıp evdeki herkezin kullanmasını saglayabiliyor muyum ?

Dükkanlar sokak başında hemen önümüz açık kesen hiç birşey yok mesafe 80mt civarı.

Edit : Modemlere müdahale şansım yok. Sadece şifrelerini biliyorum.

Absolut tarafından 29/Ara/16 08:46 tarihinde düzenlenmiştir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Arkadaşlar şifresini bildiğim bi kaçtane wifi modem var. Gelen sinyal 2 diş çekiyor, Modemden gelen sinyali kendi evime dağıtmak istiyorum yani tekrarlayıcı olarak kullanıcam. Bir kaç tane buldum TP-LINK TL-WA801ND, TP-LINK TL-WA701ND 150 , TP-LINK TL-WA855RE  bu ürünlerden hangisi daha iyi bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirmi ? ayrıca her modemle uyumlumudur bunlar ?

TP-LINK TL-WA855RE  ben unu altım Teknosa dan  kurulumuda basit , 

Ama  anladığım kadarıyla bunu koyduğun yer önemli , Repeter  aldığı sinyal seviyesini  dağıttığı için  modeme ne kadar yakın olursa o kadar çok sinyal alır ve aldığı kadarını dağıtır 

Gelen  2  dişi sen evin diğer odalarına  aynı şekilde 2 diş olarak dağıtabilirsin o yönden bayağı faydalı 

Toplam Hit: 1098 Toplam Mesaj: 9
wifi adaptör