folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wifi Genişleticiler Hakkında Kafama Takılan Soru

Wifi Genişleticiler Hakkında Kafama Takılan Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Apple TV kullanıyorum evimdeki modemin WiFi sinyali salona ortalama %70 kadar geliyor HD Videolar sinyal kaybı sebebi ile karelenmeye sebep oluyor. Bu durumu modemin yakınında kablolu ve kablosuz test ettim görüntü kaybı olmadı.

Wifi genişletici alsam kayıp olmadan bağlantı sağlayabilir miyim?

Kullanıcı yorumlarına bakıyorum kimisi iyi diyor kimisi sinyal çok iyi ama bağlantı kaybı oluyor demiş işin gerçeği nedir merak ediyorum

Kullanan tecrübeli arkadaşlar var mı?

Almaya değer mi?

XIOAMI wifi pro modeli mi ne var bunu inceledim çoğu iyi demiş bir kısım da bağlantı ara ara kopuyor vs demiş gerçekten de böyle mi acaba 

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Xiominin bir ürünün kullanıyorum gayet memnunum.Ben bağlantı kaybı yaşamadım rounteri uygun yere koyarsan yaşamazsın diye düşünüyorum.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

10 metre kablo döşemek çok mu zor? 

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

Xiominin bir ürünün kullanıyorum gayet memnunum.Ben bağlantı kaybı yaşamadım rounteri uygun yere koyarsan yaşamazsın diye düşünüyorum.

Ürün kurulumunda bölge olarak Türkiye var mı? Telefona uygulama indirilip kurulum sağlanıyormuş sanırım. Model yazar misin hocam bu yazdığım pro modeli ile kıyaslarsak arasında fark var mi acaba 

KNOWLEDGE IS POWER!
Toplam Hit: 10549 Toplam Mesaj: 4
wifi