Win 2003"Te Ftp Server

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kbps
    kbps's avatar
    Erkek
    win 2003'te ftp server  kurdum lokalden çalışıyor, remote tan çalışmıyor. sebebi ne olabilir? kurulumunu gösteren güzel bir kaynak varmı sizde. ingilizcede olabilir.

At skinde kelebek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

extra bi özelliği yok hoca cok sade zaten özellikleri, port transfer yapmadıysan çalışmayabilir...

passiwe mode aktifse 22. portuda transfer etmen gerekebilir ondan çalışmıyodur...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kbps
    kbps's avatar
    Erkek
    olmuyor üstad, kullanıcı adı ve şifreyi kabul etmiyor, tekrar tekrar soruyor, üstelik active directory den kullanıcı assign ediyorum olmuyorum.

At skinde kelebek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    administrator@pcadi die denesene userı

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

ftp vereceğin kullanıcı adına yetki verdin demi sadece örenmek için soruyom.

hiçbişey olmazsa SYSTEM ve NETWORK kullanıcılarına bi yetki ver dene eğer girersen problem yetkilendirmelerdedir...

haber et merakta koma bizi 

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 1918 Toplam Mesaj: 5