Win Problemi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

Kopyala yapıştır yapamıyorum :) bunun için xp nin kullandığı service mi patladı acaba.

simgeler taşınmıyor, dosyalar içinde geçerli kopyala yapıştır olmuyor.

görev çubuğu (şu başlat butonunun olduğu o da yok) object dock die bişey kurdum onla çalışıyorum şuan .)

netde aradım  bu olayı çözüm için paso virus bulaşmış sistemi tara diyolardı :)

açtım güvenli kipte taradım local rootlar ve sheller dışında kasper (son güncellemeleri yapılmış ) bişey bulamadı.

bu tür bi problemle karşılaşan mürid oldumu yada önerisi olan bir mürid varmı?

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

sorun virus ile ilgili olmayabilir. registry kayıtlarını tarattır. regdoctor programını kullanabilrsin.. bi de her ihtimal spyware doctor programını kullan..

eğer olmazsa sistemi tekrar kur.. çünkü sorun windowsun işleyişinde..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

tam formata niyetlendim, sago nun son albümünü görünce indirdim onu dinlerken bu öneriniz geldi teşekkürler,

regdoctorı bi deniyim diğer prg sanırım keyi sürekli blackliste düşen programdı. key aramak yerine sanırım win kurmak daha kolay :=) 

bide başlat/çalıştır/msconfig olayına bunlar olmadan yani  "başlat/çalıştır/" nasıl ulaşabilirim. şuan, ara olayı bile çalışmıyor winde

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

spyware doctoru yükle hoca.. serialini craagle dan bul.. Ben kullandığımda problem olmuyor..

msconfig ise

\WINDOWS\pchealth\helpctr\binaries için içinde..

tavsiyem yeni windows kurman..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 989 Toplam Mesaj: 4