Win Xp Sınırlı İnternet Erişimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba elimde lg x110 marka modelli bi laptop var laptopun kendi recovery sinden xp yi kurdum anlamadığım bi sebepten dolayı belirli sitelere giriyor. Örneğin indir veya google a girebiliyorum ama mesela tahribata girdiğimde internet bağlantısı yok diyor yada update.microsoft.com a girebiliyorum ama microsoft.com a giremiyorum vpn yada virüs problemi değil windows un bi problemi olduğunu düşünüyorum ama nedenini yada nasıl çözeceğimi bulamadım var mı bi fikri olan? Diğer tarayıcılarıda denedim hepsinde aynı sitelere girip aynı sitelerde internet yok diyor. Ekran görüntüsünüde sabah ekleyeceğim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kur linux geç ne uğraşan hoca 

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Recovery de vardır bişi kendin kur bi xp 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hosts dosyasını sıfırlamayı denedinmi hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enicma
    enicma's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

Hocalar merhaba elimde lg x110 marka modelli bi laptop var laptopun kendi recovery sinden xp yi kurdum anlamadığım bi sebepten dolayı belirli sitelere giriyor. Örneğin indir veya google a girebiliyorum ama mesela tahribata girdiğimde internet bağlantısı yok diyor yada update.microsoft.com a girebiliyorum ama microsoft.com a giremiyorum vpn yada virüs problemi değil windows un bi problemi olduğunu düşünüyorum ama nedenini yada nasıl çözeceğimi bulamadım var mı bi fikri olan? Diğer tarayıcılarıda denedim hepsinde aynı sitelere girip aynı sitelerde internet yok diyor. Ekran görüntüsünüde sabah ekleyeceğim.

Bilgisayarin tarih,saat ayarlari guncelmi

Toplam Hit: 1717 Toplam Mesaj: 5
internet sınırlama kısıtlama xp