Win10 Tv Cihaza Yayinla Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grpngy
    grpngy's avatar
    Erkek

merhaba

lg tv var evimde. ayni ag uzerinde olmak kaydi ile mobil cihazlardan, usb bellekten, vb. yayin paylasabiliyorum. masaustu makinamdan (win10) cihaza yayinla ile goruntu aktarabiliyorum. fakat film oynatirken program alternatifi olmadigi icin aktarim yaptigimda turkce dublaj olmasina ragmen filmi orjinal dilinde yayinliyor.

* cihaza yayin yaparken alternatif program varmidir win10 orjinali disinda?

* dublajli halini nasil yayinlayabilirim?

* alternatif baska turlu baglanti kurabilirmiyim? screen share, vb. tarzi.

tesekkurler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

chrome kuruluysa bilgisayarına sap üstteki üst üste iüç nokta var onu tıkla, yayınla seçeneğine gel. Orda çalıştığın pencereyi veya masaüstünü seçebiliyorsun.  Masaüstü dersen herşeyi aktarır. TV ni yayınla seçeneği içerisinde görürsün zaten ona tıklarsan Tv ye yansıtmış olursun

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı

chrome kuruluysa bilgisayarına sap üstteki üst üste iüç nokta var onu tıkla, yayınla seçeneğine gel. Orda çalıştığın pencereyi veya masaüstünü seçebiliyorsun.  Masaüstü dersen herşeyi aktarır. TV ni yayınla seçeneği içerisinde görürsün zaten ona tıklarsan Tv ye yansıtmış olursun

bunu yazmaya geldim

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ben win10 cihazdan lg tv te aktarırıken hdmi gibi gidiyor yani ekrandaki görüntü ve ses neyse gidiyor sende uygulama vs ne alaka ki 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

başlat + p yap, çıkan yerden "kablosuz bir ekrana bağlan" şeysini seç ordan bağla tv yi. böyle yaptığında hdmi la bağlamışsın gibi olacak. fare falan biraz laglı gider ama videoda seste sıkıntı olmuyor

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 702 Toplam Mesaj: 5
cihaza yayinla screen share lg tv