Win7 S.M.A.R.T. A Erişemiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gençler Win7 64 kurdum 1 ay kadar önce .. orijinal isodan..

Tüm güncelleştirmeleri falan tamam..

Fakat hiç bir HDD diagnostik programları SMART bilgisie erişemiyor 

Ne HDD pro ne Crystal ne AİDA64

hiç biri

Neden olmuş olabilir..Win 10 üzerinden bakınca hiç bir sorun yok .. onda çalışıyor.

Windows 7  ayarlarında ne yapmak gerekir.. 

Frame workler yüklü ...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

güvenli modda bakmayı denedin mi

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

SMART verilerini okumak düşük seviye erişim gerektiriyor olabilir (öyle hatırlıyorum). BIOS'tan kapalı değilse yazılımların yüklemek zorunda olduğu sistem sürücüleri güvenlik nedeni ile yüklenemiyor olabilir. Güvenlik yazılımınız varsa kapalı olduğundan ve uygulamalrı yönetici hakları ile çalıştırdığınızdan emin olun.

Olaylara karışmayın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

ilave güvenlik yazılımı yok şu an..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."