Windows 10 - DWS Kullananlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

http://dws.wzor.net/

Destroy Windows Spying diye bir zımbırtı buldum. Yerleşik uygulamaları silip update'i kapatmaya vs. yarıyor deniliyor. Bu yazılımı kullanmış olanınız var mı? Open source olduğu rivayet edilse de kurttan kurtulurken sistemi kuzuya çevirip başkasına emanet etmeyelim? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Yüksek müsadeyle yükseltiyorum. Açtığım saat kısır bir aralıktı ya da kimsenin bu yazılımdan haberi yok, sanırım. :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egitek87
    egitek87's avatar
    Erkek

KULLANIYORUM. UYGULAMALARI KALDIRIP ESKİ FOTO GÖRÜNTÜLEYİCİYİ GETİRMEK İÇİN ŞART. ÜSTELİK SAÇMA SAPAN UYGULAMALAR İLE SİSTEMİ KASMAYA DA GEREK YOK. EĞER İHTİYAÇ DUYULURSA MAĞAZADAN YÜKLENİYOR ZATEN. AMA NE KADAR GÜVENİLİR O TARTIŞMALI.

Eleştridiğin birşeyi yapma! Yapıyorsan eleştirme...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Sitesi bile güven vermedi,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Kat.cr 'de yorumlarda bi boka yaramaz,boş iş,güvenilmez filan yazıyordu. Kullanmadım ama mantıkende a**** koyulmuş bir windows ne kadar güvenilir ve sağlıklı çalışabilir ki. Adamlar bir arabayı yapana kadar hatta tekerin içinde ki fren sistemini soğutmak için aerodynamic 'i ayarlayana kadar götü çıkıyor sen gidiyorsun arabayı güzelleştiricem diye yok tamponu değiştiriyorsun yok makasları kestiriyorsun filan. Sonunda elinde kalan sana hoş görünen ama aslında a***** koyulmuş bir araba.

_ICEMAN_
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ekim ayında kullanmıştım, o zaman laptopun touchpad kontrol paneli ile ilgili sıkıntı çıkartıyordu. Şu anda düzeltilmiş galiba.

Bu araç microsofta bilgi gönderdiği bilinen hizmet,güncelleme,adres ve servisleri silerek ya da kapatarak izlenmenizin bir nebze önüne geçmeye çalışıyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Açıkçası yorumlar çok iyi değil. Bende de şüphe kaldığından kullanmamaya karar verdim. Veri toplama olayına çok takılınsaydı internetin fişini kesmek lazımdı. Teşekkürler arkadaşlar.

Sistemdeki crack olayını minimize etmişken bunlarla kirletmeye lüzum yok diye düşünüyorum. Kırk yılın başı bir fırsatla loadersız sistem kurduk, onu da batırmayalım.

Toplam Hit: 1263 Toplam Mesaj: 7
microsoft windows 10 dws