Windows 10 Other User Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Iyi geceler mürit ve müridelerim.

Windows 10 format attım fakat pc yi açtığımda şöyle saçmalıklarla karşı karşıyayım.

Other User diye seçenek var ilk girişte ve 2 türlü login olabiliyorum.

1. Domain şifresi ile

2. Microsoft account ile.

2. yi deniyorum sabahtır yemiyor. Giriyorum şu hatayı veriyor 

windows 10 that password is incorrect .make sure you are using the password for your microsoft account

Internet var hem WIFI den bağlandım denedim olmadı hemde Ethernet den bağlandım denedim olmadı.

Şifre doğru mobilden giriyorum fişek gibi hesaba. Bu hesap başka bir şey sanırım çözemedim. Nasıl açıcam şu laptop u ?

Format atacağım USB den boot ediyorum fakat siyah ekranda kalıyor.

alt çizgi 2. Satıra gelip öylece duruyor. Başka pc de denedim usb yi fişek gibi çalışıyor.

LAPTOP markası TOSHIBA sattelite u500-1f5

Kafayı yiyeceğim az kaldı...

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

https://yepdownload.com/elcomsoft-distributed-password-recovery

bu programla yapanı gördüm bootable  USB: ile çalıştırdı ama

sen bi iso versiyonunu araştır istersen

local pass leri sıfırlıyor administrator disable ise onu da açıyor Enable edip kullanabiliyorsun .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

https://yepdownload.com/elcomsoft-distributed-password-recovery

bu programla yapanı gördüm bootable  USB: ile çalıştırdı ama

sen bi iso versiyonunu araştır istersen

local pass leri sıfırlıyor administrator disable ise onu da açıyor Enable edip kullanabiliyorsun .

Hocam hiçbir şekilde oturum açamıyorum sadece bu ekran geliyor giriş için başka bir şey yok. Senin dediğin programı boot menüsünden calıstıramayız sanırım . göremedim bununla ilgili bir şey

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ufak Bir Up

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Şuanda aklıma gelen :  Siz pc yi domain e dahil ettiğiniz için dns i de domain ip si olarak belirlediniz. Acaba dns i değiştirseniz otomatik yada 8888/44 yaparak deneseniz ? 

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

2. sini denerken buyuk ihtimalle internet erisimi olmadigi icin giremiyordur.

network, wifi vs kapatip domain sifresi ile girmeyi dene yine girmez ise network e sokup server dan kullanici sifresini degisirip girmeyi dene

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@ilteris , Yok hocam herhangi bir işlem yapmadım. Sadece PC yi resetledim güvenli moddan. Verileri sildim yani. Format atamıyorum USB den. Format CD si alacağım bu gün bir de öyle deneyeyim.

@underzero , denedim hocam . Hem domain denedim hem mail adresini denedim. WIFI den denedim. Ethernetten denedim. Bir çok kombinasyonu denedim. Yeni Mail açtım denedim. Yeni domain user açtım denedim yemiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Admin olarak girdigin bir account var mi ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Eger var ise at bi pm bakalim

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

http://www.lazesoft.com/forgot-windows-admin-password-recovery-freeware.html

Pcye Programı kur hocam , sonra da usbye bootable olarak kur. 

Bootla usbyi ve aç , password recovery bölümünden “Administrator” bölümünün şifrsini sıfırla ve restart at. Kullanıcının aktif olduğunu göreceksin. Sonra da kullanıcıları kaldırırsın.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

@dhmm , Anlamadm abi ? Admin olarak girdiğim Account derken ?

@crystalmeth , denedim usb den bootable hiç bir şey açmıyor sanırım laptop DVD aldım şimdi format atmayı deneyeceğim DVD-R den

Toplam Hit: 1849 Toplam Mesaj: 11
windows 10