folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 10 Ve Bitmeyen Driver Sorunu. Driver Parçalayabilenler İçeri Piliz.

Windows 10 Ve Bitmeyen Driver Sorunu. Driver Parçalayabilenler İçeri Piliz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Arkadaşlar Forcefeedback sistemli satiek r440 direksiyon seti var yalnız ben bu ibneyle ne zaman beam.ng x64 açsam çöküyor, zamanında 1803 win 10 da 

Computer\HKEY_CURRENT_USER\System\CurrentControlSet\Control\MediaProperties\PrivateProperties\Joystick\OEM\

registry kökeninde eğer ekstradan gelen key'leri silersezni çalışıyordu ancak şu anda yeni formatladığım 1709 da nedense çalışmıyor ancak velakin oyunu x86 açarsam gayet normal çalışıyor. 

Saitek logitech firmasının altına girdiğinden beri ilgilenmiyorlar eski ürünlerle o yüzden reverse engineering ile kafa patlatmak gerekiyor var mı iki üç dk bakabilecek beynim yandı zira çözemedikçe. 

https://drive.google.com/drive/folders/1zKGf9XJk9uNW501AIl61mJCKTjkGC3F3?usp=sharing driver burda. 

SweetyVolty tarafından 05/Oca/19 23:24 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dijitalxyz
    dijitalxyz's avatar
    Erkek

u reg dosyasındaki ID leri buraya yapıştırırsanız ilgilenmeye çalışan olacaktır

USB ID ler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

oyundan forcefeedback kapatırsan büyük ihtimal düzelir de o özelliği feda etmeye değecekse. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Fors fidbekler nedense sıkıntı oluyor .. jenerik usb kullananlarda bile..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

AMQ joystick aldım gittim saitek candır driverları haricinde sıkıntı çıkartmıyor diye; meğersem amq joysticki de force feedbackliymiş. Sorun aynı iki cihaz da da x64 sistemde x32 haricinde bir uygulama FF isteği yollasa anında çöküyor. 

hayattan bezdim. 

Editimsi: yollamadan gördüm de direksiyonu da tam bir yıl olmuş alalı nası denk getirdiysem bunu aişlfdgmia

SweetyVolty tarafından 12/Oca/20 13:01 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 1157 Toplam Mesaj: 5
şeyhin pipisini yesin saitek