Windows 11 Wsa Tool İncluded

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Beyler windows 11 in 64 bit olan hangi sürümünde wsa tools dahil olarak geliyor? 22H2 versiyonunda geliyor mu?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

wsa tools'u kendin indirip kurabilirsin 

22h2 de ben görmedim direk adb devam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı

wsa tools'u kendin indirip kurabilirsin 

22h2 de ben görmedim direk adb devam

ben içine dahil olan versiyonu var ise onu arıyorum indirip her şeyi kurabilirim içinde gelen lazım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

kurmak zor değil neden illa içinde olan arıyorsun içine başka şeyler de koyabilir onu koyan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

kurmak zor değil neden illa içinde olan arıyorsun içine başka şeyler de koyabilir onu koyan

iso olanları var; ms in public dağıtıma açılmamış ama geliştiricilere açık olan isolar var ben onları soruyorum illa ki ms developer vardır tbt burası... wsa toolun dahil olduğu sürümler var ben onları arıyorum. sonradan yükleme yapmayacağım, insider programa da useri sokmayacağım içinde gelecek.

Toplam Hit: 1128 Toplam Mesaj: 5
wsa tools içeren windows sürümü