Windows 7 Kurulum Sonrası Bir Soru ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    Slm arkadaşlar dün http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=windows%207&folderid=94883 konusundaki windows 7 linklerini indirip windows 7 yi kurdum ilk başta birz karışık gelsede bi 15 dk içinde çözdüm hız bakımından mukemmel görsellik harika eski driverlarımın tamamını buldu tek sorunum internette bütün sitelere erişm yapılıyor birtek tahribat.com'a giremiyorum giremediğim zamanlarda arkadaşlarımın bilgisayarına team wieverla erişim yapıp ordan girebiliyorum yani bende ve ağımdaki 2 bilgisayarda tahribata giremedim internet explorer,opera,mozilla firefox lada denedim ama olmadı sizce bu neyden kaynaklanır kesin olarak şundan derseniz tekrar win 7 yi kuracağım şuanda iş yerinde olduğm için cvp veremiyebilirim anlayışınızı ve çözümlemenizi bekliyorum

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek
    Bi arada ona benzer bir sorun yaşamıştım, host dosyasını kontrol ettim bi baktım tahribat.com var başında da sanırım farklı bi ip varmış sildim ondan sonra tekrar denedim girebildim.... mutlu son :=)

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    aSdFgH bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bi arada ona benzer bir sorun yaşamıştım, host dosyasını kontrol ettim bi baktım tahribat.com var başında da sanırım farklı bi ip varmış sildim ondan sonra tekrar denedim girebildim.... mutlu son :=)
    Eyvallah hocam o  sorun devam ediince tekrar xp ye çevirdim birazdan win7 yi yedek hdd ye kuracağım sorun olursa host dosyasına bakarım tşkler :)

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Bende Kurcaktım şimdi windows 7 yi bak böle dedin kararsız kaldım hee hosttanda anlamamki

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:
    Bende Kurcaktım şimdi windows 7 yi bak böle dedin kararsız kaldım hee hosttanda anlamamki

kur gitsin ben ilk günden beri kullanıyorum en fazla host dosyasını atarım sana 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek
    win7 hakkında kafası karışanlara tavsiyem kesinlikle kurun çok güzel bi sistem.. her yönden

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı:
    Kur dostum çekinme 2.kuruşum canavar gibi yedek  hdd ye kurdum canavar canavar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur
    onur's avatar
    Erkek
    Hacılar kurun walla.Bende o linkten indirip kurdum.bi kaç ufak ekstra özellik var ama hızı güzel görselliği daha güzel.
Toplam Hit: 1362 Toplam Mesaj: 8