folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Windows 7 Sistem Puanlaması

Windows 7 Sistem Puanlaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar,

sonunda;ati 4850x2 (7.2), nvidia gtx465(7,5) ve ardından ati hd 6950 kullanarak 7.9 gördüm 3d grafik ve oyun grafikleri testinde. Ancak şunu fark ettim ki ne kullanırsam kullanayım disk performansım hep 5.9. Daha yüksek not alanlar var mıdır? Varsa kullandıkların donanımların (anakart/hdd) özelliklerini belirtebilirler mi?

İpimle kuşağım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

hdd yi raid yap, yada ssd tak bak o zaman sistem puanına :) ama o sistem puanına takılmamak lazım.. eğer raid yapabilirim dersen daha performanslı bir diskin olur okuma ve yazma olarak, yok param var diyorsan tak bi 120 gb lık ssd yoluna bak.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

catlax bunu yazdı:
    -----------------------------

hdd yi raid yap, yada ssd tak bak o zaman sistem puanına :) ama o sistem puanına takılmamak lazım.. eğer raid yapabilirim dersen daha performanslı bir diskin olur okuma ve yazma olarak, yok param var diyorsan tak bi 120 gb lık ssd yoluna bak.

hocam raid 1 var :) wd caviar black 1tb ile. puan aynı. IDE de aynı. AHCI de de aynı.

İpimle kuşağım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musdawdaf
    musdawdaf's avatar
    Erkek

zputnik bunu yazdı:

catlax bunu yazdı:

hocam raid 1 var :) wd caviar black 1tb ile. puan aynı. IDE de aynı. AHCI de de aynı.

ssd corsair force ile harddisk 7.5-7.7 civarı geziyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

O puanlaam sistemdeki en düşük performanslı cihazın puanıdır... En yavaş cihaz o olduğu için sistem de en fazla onun hızında çalışır fizik kuralı, mantık kuralı...

SSD HDD takarsan puanın yükselir...

Konu pört... :)

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ekran kartımı bir yükseltsem var ya :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1913 Toplam Mesaj: 6