Windows 7 Ye Xp Format Atmak Bios Resimli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Arkadaşlar büyük bir yanlışlık sonucu yüklemiş olduğum windows 7 yi xp ye çevirmek istiyorum ama bir türlü bilgisayarı cd den başlatamadım sanırım bios ayarını yapamadım bana bu konuda yardımcı olurmusunuz? Bu bıosta bilgisayarı nasıl cd den başlatabilirim nereye girip aktif hale getiririm?

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    altuca
    altuca's avatar
    Erkek

cd /dvd yi 1 numaraya getir ve F10 a bas yed de o zaman görür

üç beş soysuzun ardından zağarlık yapamam,hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

altuca bunu yazdı:
    -----------------------------

cd /dvd yi 1 numaraya getir ve F10 a bas yed de o zaman görür

hocam 3. resimdeki 1 boot device olan kısma lıten on combo cd yi getirdim bıosa kaydederek çıkış yaptım pc yeniden başlatılırken sol üst tarafta ... nokta oluyor başlamıyor senin dediğinde bu muydu cd yi 1 numraya getir dediğin ?

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

f12 ye bas açılışta, boot menusü çıkacak oradan seçersin.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

NetBABA bunu yazdı:

hocam resimlerden anlaşıldığı gibi  boot menüsünü açmayı biliyorum sağolasın o kadar ama orda nasıl yapacağız ayarı ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    arkadaşlar daha önce 1st boot deviceye cd romu koymuş pc çalıştırmamıştı iişimdi dvd yi koydudım çalıştırdı ve fırmata başladım ceptrn girdiüimden yazınkötü oldu kusura bakmauım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bilgisayar açılırken F8 e bas direk karşına boot menüsü çıkar oradan istediğin sürücüyü seç.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

kabadayi09 bunu yazdı:

NetBABA bunu yazdı:

hocam resimlerden anlaşıldığı gibi  boot menüsünü açmayı biliyorum sağolasın o kadar ama orda nasıl yapacağız ayarı ?

hacı ayar derken?

F12 ile boot a girip DVD ya USB neyse onu seç.

ondan sonra Win7 için konuşuyorum upgrade ya da altında bi seçenek daha geliyo unuttum adını hah advanced. advancede gir ordan win7 nin olduğu c dir muhtemelen ama orda C yazmaz. sürüc bölümünün boyutu yazar. ordan bilicen C hangisi olduğunu. ona tıkla delete de ya da format de. delete dersen sonrasında new deyip yeni oluşturup formatlıcan. ondan sonra formatladığın bölümü seç yardır.

eğer xpde o ekran gelmiyosa(çok oldum xpyi bırakalı ondan hatırlayamadım) w7 dvdsi usbsi ile aç formatla ondan sonra xpninkini tak f12 boot dvdyi seç install de gerisi kolay.

Eğer sorduğun sorunun cevabını verdiysem ne mutlu. yok gene olayı götünden anlayıp başka bişi anlattıysam sktir et :| affola

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

kabadayi09 bunu yazdı:

NetBABA bunu yazdı:

hacı ayar derken?

F12 ile boot a girip DVD ya USB neyse onu seç.

ondan sonra Win7 için konuşuyorum upgrade ya da altında bi seçenek daha geliyo unuttum adını hah advanced. advancede gir ordan win7 nin olduğu c dir muhtemelen ama orda C yazmaz. sürüc bölümünün boyutu yazar. ordan bilicen C hangisi olduğunu. ona tıkla delete de ya da format de. delete dersen sonrasında new deyip yeni oluşturup formatlıcan. ondan sonra formatladığın bölümü seç yardır.

eğer xpde o ekran gelmiyosa(çok oldum xpyi bırakalı ondan hatırlayamadım) w7 dvdsi usbsi ile aç formatla ondan sonra xpninkini tak f12 boot dvdyi seç install de gerisi kolay.

Eğer sorduğun sorunun cevabını verdiysem ne mutlu. yok gene olayı götünden anlayıp başka bişi anlattıysam sktir et :| affola

eyvallah hocam sağol yardımın için 1sd boot devıdeye dvd yi ayarladıktan sonra pc yeniden başladı ve içindeki cd yi gördü bastım formatı,en son işim yoğun olduğundan kasayı bilgisayarcıya formatlatmıştım lale biostan kurcalamış 2 gündür bunla uğraşıyorum iso yazdıra yazdıra evde cd kalmadı 6 tane cd yedim acaba yazdıramadım mı diye en son aklıma bu yavşak biosu kurcalamasın diye geldi ve de düşündüğüm gibi olmuş neyse ki hallettim sorunu

2 akşamdır uğraşmam bilgisayarcının yavşaklığı yüzünden daha önce ben bu kasayla kendim cd den yükleme yapıyordum şimdi ne desem yeri değil mi ben bu laleye hey allahım ya neyse hepinize teşekkürler tekrardan göstermiş olduğunuz alakaya müritler..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

kabadayi09 bunu yazdı:

eyvallah hocam sağol yardımın için 1sd boot devıdeye dvd yi ayarladıktan sonra pc yeniden başladı ve içindeki cd yi gördü bastım formatı,en son işim yoğun olduğundan kasayı bilgisayarcıya formatlatmıştım lale biostan kurcalamış 2 gündür bunla uğraşıyorum iso yazdıra yazdıra evde cd kalmadı 6 tane cd yedim acaba yazdıramadım mı diye en son aklıma bu yavşak biosu kurcalamasın diye geldi ve de düşündüğüm gibi olmuş neyse ki hallettim sorunu

2 akşamdır uğraşmam bilgisayarcının yavşaklığı yüzünden daha önce ben bu kasayla kendim cd den yükleme yapıyordum şimdi ne desem yeri değil mi ben bu laleye hey allahım ya neyse hepinize teşekkürler tekrardan göstermiş olduğunuz alakaya müritler..

sen sağol hocam işini gördüysen ne mutlu. e adamın işi o. bi ayarını mikecek ki sen bidaha gidiceksin.ha belki bilmeden yapmıştır dicem ama dilim varmıyo :)

iyi kurtulmuşsun güle güle kullan :)

Toplam Hit: 7132 Toplam Mesaj: 10