Windows 8 Professional Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

arkadaslar ben satın aldım key gonderdiler.. 

baska alan varmı bu konu hakkında bılgılendırecek olan?

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ne bilgisi istiyorsun kardes almissin keyini gir kullan iste

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    ugurben bunu yazdı

arkadaslar ben satın aldım key gonderdiler.. 

baska alan varmı bu konu hakkında bılgılendırecek olan?

kullanım konusunda bilgi istiyorsan hocam buradan sana en fazla 3-5 atraksiyon tarif edilebilir ki o da pek seni tatmin edeceğini sanmıyorum. standart bir windows kullanıcısıysan zaten ona tıkla buna bas -5 deneme de ısınmaya başlarsın win8 e. 

tavsiyem kurcalamaya başla spesifik bir bilgi ya da sıkıntıda buraya gel yardımcı olmaya çalışalım..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

hmm.. tamam aldım almasına da .. hatta sımdı yazıcıdan cıkardım merak ettıgım su alsında tahrıbat  forumda baska alan arkadaslar warmı onu merak etttım.. forumu da hıc aramadım ama =)

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
Toplam Hit: 736 Toplam Mesaj: 4