Windows 8 Single Language 64 Bit Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

Casper marka dizistü bilgisayarımda gömülü key var uefi sistem kurmak istiyorum formatlamıştım ama single 8.1 sürümlerini indirip kurmak istediğim de keyi otomatik alamıyor. Elinde bu sürüm olan varsa upload yada link verebilir mi?

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Imzamdan indirebilirsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

hocam genel sistem aramıyorum elimde nihai derece sistem oluştu aradığım sadece windows 8 single language türkçe sistem windows biostan key alamıyor yoksa

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek

al arkadaşım direk 8.1 kur, lisans ekranı geldiğinde bios da var olan keyi girmen yeterli

Windows 8.1.1 Core Single Language x64 

https://mega.co.nz/#!WY422Baa!8HQb1mVajBQEiZiF9E0TEYJYpCTpWNize-ksfuslt5M
    slayshot tarafından 11/Kas/14 13:25 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

hocam biostaki keyi edindim lakin 8.1 de yemiyor 2 defa indirdim benim formatlamadan önce 8.1 güncellemesi almış versiyonum windows 8.1 single langue idi sizin ki core diye gidiyor aynı sürüm değil sanırım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek
    catlax66 bunu yazdı

hocam biostaki keyi edindim lakin 8.1 de yemiyor 2 defa indirdim benim formatlamadan önce 8.1 güncellemesi almış versiyonum windows 8.1 single langue idi sizin ki core diye gidiyor aynı sürüm değil sanırım

single sadece 2 çeşit 32bit 64bit

siz bunu indirip usb ye boot edin kurulumu yapın sorun çıkarmayacaktır.

aynı bios' u bende kullanıyorum. 8.0i kurarsanız eğer kurulumdan sonra güncelleme yapması 8.1

çok zaman alıyor.  

EK= kurulumdan hemen sonra key girme. Kurulum bittikten sonra masaüstü gelince ayarlar kısmından gir

o zaman kabul eder

slayshot tarafından 11/Kas/14 14:25 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek

illede 8 olsun diyorsan upload ediyorum 37 dk sonra link paylaşırım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

hocam istediği saatte güncellesin bilgisayara sorun değilde şirkette pc için yaptığımdan lisans sıkıntısı çıksın istemiyorum. 8.1 biostaki keyi alamadı. ve key ekranına biostaki key i yazıyorum kabul etmiyor ve dolasıyla kurulum ekranına geçemiyorum hiç

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek

buyrun,

https://www.dropbox.com/s/i7eb0z6ld1y892r/tr_windows_8_single_language_extended_x64_dvd.iso?dl=0

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim hocam çok makbule geçti zira nette bulmak zor 8 single yi :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://limitsizamca.net/isletim-sistemleri/windows-8/5034-orjinal-windows-8-single-language-32x-turkce-x64-bit.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2503 Toplam Mesaj: 11