folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Windows Lisanslarken Bir Dalgınlık Ettim Galiba Botnete Dönüşmüş Olabilirim

Windows Lisanslarken Bir Dalgınlık Ettim Galiba Botnete Dönüşmüş Olabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Şimdi bilgisayarı formatladım. Son sürüm tertemiz windowsun sitesinden inmiş windows ile, nasıl lisanslıyım derken unuttum uzun zamandır google amcaya yazdım. 

https://getproductkey.net/wp-content/uploads/2018/07/code-to-activate-Windows-10.txt

Bu linkte bulunan komut dosyalarını cmd ile bat dosyası oluşturarak linsansladım.

MSGuides.com adresine sunucu bağlantısı verdiğimi sonradan çözdüm. Botnete dönüşme ihtimalini açmış olduk sanırım.

Bu verdiğim yetkiyi nasıl kaldırabilirim, akabinde de olabilecek en temiz bir lisanslamayı nasıl yapabilirim acaba?
    Windows 10 20H2 v2 sürümündeyim son sürüm yani. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

sorun yok

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Şimdi bilgisayarı formatladım. Son sürüm tertemiz windowsun sitesinden inmiş windows ile, nasıl lisanslıyım derken unuttum uzun zamandır google amcaya yazdım. 

https://getproductkey.net/wp-content/uploads/2018/07/code-to-activate-Windows-10.txt

Bu linkte bulunan komut dosyalarını cmd ile bat dosyası oluşturarak linsansladım.

MSGuides.com adresine sunucu bağlantısı verdiğimi sonradan çözdüm. Botnete dönüşme ihtimalini açmış olduk sanırım.

Bu verdiğim yetkiyi nasıl kaldırabilirim, akabinde de olabilecek en temiz bir lisanslamayı nasıl yapabilirim acaba?
    Windows 10 20H2 v2 sürümündeyim son sürüm yani. 

Olmadınız hocam, sadece veri transferi yapılabilir ama botnet değil veri transferi de sadece lisanslar hakkında.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

@yalinyalniz pek vakıf olmadığım bir konu biraz dikkatli davranmaya çalışıyorum ama diyorsanız vardır bildiğiniz @abdullahazad

Sağolun 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

KMS sunucu sistem üzerinde yönetim hakkına sahip olabiliyor mu ki? Açıklayan olursa sevinirim.

Ben olsam Windows 7 pro sürümü yükler (retail sürümü), windows  7'yi crackler sonra update aracıyla windows 10'a geçerdim. Geçen denedim, hala çalışıyor bu yöntem.

...ya da kms_vl_all (yapımcısı abbodi1406) ile local kms server üzerinden etkinleştirirdim.

Olaylara karışmayın!
Toplam Hit: 7170 Toplam Mesaj: 5
windows10