Windows Xp Hack! KOLAY

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turxor
    Turxor's avatar
    Erkek

Ilk önce bir Trojan yap

1. CMD yi ac
    2. net user USER /delete            yaz USER=Bilgisayardaki admin.. Xpye login yaptigin konto. Kendi adin ola bilir
    3. Simdi cmd bosukta kaldi, oraya telnet yaz. kurbanin ipsini al ve telnet acildiktan sonra Open yaz
    simdi oraya kurbanin ipsini yaz ve Enterle. oraya Password diye sorarsa Sifre win32 dur herzaman.. simdi bilgisayardasin (1 deki trojan otomatikle onun bilgisayarina gecti.) simdi C:\ yaz ve Brose baz.. onun bilgisayarindaki herseyi görebilirsin.. [NOT 1. en önemlisi]

ne mutlu turkum digene
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    baba buna hack demeyelim de pc ye dalmaca yada uzaktan izlemece dielim.bilinen bir yontem.bu yontemi gecen yil izmir deyken arkadasim bana  iskorpit-x ten almisti.ve ben flasgett le denedim.sonucta senin kine benzer olayi bende yasadim herifin pc sine girdim guzel bi DVD sectim cekmeye basladim 1 saat falan olmustu herif bana yazmaya basladi, sen de kimsin falan.ben de bi userim olesine dedim tasak gibi falan.amerika li sordu nerelisin?:turk um dedim.rus yada arap degilsin dedi bana hayır dedim normal yoldan iste sana vereyim .oldum falan.herifin ekrani zuper bisiydi.olay ona benzesede senin yontemini acikcasi denemedim.ama online olmasi ve seni farketmemesi lazim.bu yontem de guzel ama bi  dovnload programin hazir bulunacak aradaki,baglantiyi canli tutman icin.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

hoja güzel güzelde

bu ne acaip bi anlatim tarzidir. iki adim ilerleyemedim. hani tek tek gittsen, biraz daha acsan ehli babajan..??!

choosing my confessions...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zomby3073
    zomby3073's avatar
    Erkek

arkadaş bana bi trojan yapma programı göndersen ii olurr bide cdm nedeir afedersin de ben çook yeniyim ama böle şeyler yapmak istiyorum ban özel msj atarak bi açıklarsan çooook ii olur birader

saollll

dostluk paylaşmaktırr

"FeaR oF ThE DarK"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar
    sansar's avatar
    Erkek

cmd dedikleri şey ms-dos penceresi dir. Açmak için Başlat --> çalıştır---> çıkan yere cmd yazılır..

Paylaştığın için saol..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar
    sansar's avatar
    Erkek

Dostum dediklerini aynen yaptım. Şifreyi de dediğin gibi win32 yapacaktım ki yapamadım! Nedenini soracak olursan şifre yanlış.

Bide bu şifreyi r3x dedikleri programla kırabiliyormuşuz nasıl oluyor bi anlatabilirmisiniz...

Toplam Hit: 2255 Toplam Mesaj: 6