folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Windows Xp Kullananlar Yardımmmm Edermisiniz

Windows Xp Kullananlar Yardımmmm Edermisiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayfer
    ayfer's avatar
    Dişi
    slm internet seçeneklerinden varsayılanı tıkladım yanlışlıkla ve ne oldugunu anlayamadım şuan kesinlikle herhangi bir sitede okey veya sohbet giremiyoruz anlayan varsa yardımcı olursanız sevinirim tşk.. byyy..

yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiA
    MiA's avatar
    Erkek
    network connections"ı aç ordan firewall"u kapat.

goril.BAS
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meleon
    meleon's avatar
    Erkek
    arkadasım internek seçeneklerinden gelişmişe gir ordan javayı aktif hale getir eğer java seçeneği yonsa bir tane java virtual machine bulup indirip yükleyeceksin

HeR SeÇiM BiR VaZgEçİşTiR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahkaha_100
    kahkaha_100's avatar
    Erkek
    ılk once Internet Explorer sağ tusa bas ozellılere gel... sırasıyla yazıyorum aynı sekılde yap... gelişmiş bas sağ altta Varsayılanı Yukle bas sonra Güvenlik yazana gel ve tek tek Internet bas sağ altta Varsayılan Düzey bas Yerel intranet bas sağ altta Varsayılan Düzey bas Güvenilen siteler bas sağ altta Varsayılan Düzey bas Yasak Siteler bas sağ altta Varsayılan Düzey bas sonrada uygula ve tamam... hepsı bu kadar yapamazsan yıne yardımcı oluruz

NasıL Biriydi? Küçük Bir Çocuktu YaLnızdı... GüLmezdi, GüLse öLürdü..! Görmezdi, Görse öLürdü..! Uyumazdı, Uyusa öLürdü..! Sevmezdi, Sevdi... Ve öLdü..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balabuskha
    balabuskha's avatar
    Erkek
    selam ben cemil sana çok basit bi olay söyleyim diğerleriyle uğraşma başlata gir ordan proğramlar,donaltılar,sistem araçları içinde sistem geri yüklemeyi çalıştır o hatayı hangi güün yaptıysan o güne geri yükle

uzman
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bluehacker
    bluehacker's avatar
    Erkek
    Ahh be güzelim!!! sEn boşver bunları gİt SisTemİnİ yeniDen yükLe HataYı yaptıĞın tarihe yükle olSun bitSin...

Terliksiz bilgisayar kullanmayın________ Bunudamı nereden çıkardım? Boşver....!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    firewallı kapat, enable cookies etkinleştir.

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
Toplam Hit: 2002 Toplam Mesaj: 7