folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Windows2000 E Geçtim

Windows2000 E Geçtim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zuibatsu
    Zuibatsu's avatar
    Erkek
    önceden xp kullanıyordum.sonra vistaya yükselttim.linux kullanılan bilgisayarları da gördüm.xp nin güvenlik duvarı herşeye uyarı veriyor.yazıcımın orjinal driver cd sini xp de windows güvenlik duvarı yüzünden yükleyemedim.ve xp kurulu farklı bilgisayarlarda birisinde çalışan bir program diğerinde uyarı veriyor.nedeni sistem gereksimlerinin yetersizliği değil.nedeni belli değil.ve interneti kullanan ve 40 gb hardiski olan bir bilgisayarda harddisk farkında olmasanızda doluyor.bir şey yükleyip sildiğinizde harddisk boşalmıyor.vista ise gereksimleri bakamından çoğu bilgisayarla uyumsuz.bi ara linux kullanan bir şahsın bilgisayarı gördüm.grafikleri göz bozucu ve çok berbat.ve xp de kurulu bir virüs programının hiç birinin bir virüsü engelleyip sildiğini görmedim.

sonuç olarak windows98 kurup 2000 e yükselttim.bilgisayarımın özellikleri:4+40+40 gb hardisk,128+256 mb ram,433 mhz celeron işlemci ve 32 mb ekran kartım var.ve bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.hiç bir gereksinim sorunum olmadı.herkese windows2000 kullanmayı öneriyorum...

Tecavüzden Kaçış Yoksa Tadını Çıkar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bilgisayarımın özellikleri:4+40+40 gb hardisk,128+256 mb ram,433 mhz celeron işlemci ve 32 mb ekran kartım var.

way be bu özelliklerle vistaya geçtin birraz kolpa geldi ama hadi neyse

son olarak rulz.. xp:P

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    Linuxun grafiklerine katılmamakla beraber hazır 2000'e geçmişken MCSE kas ilerde işine yarar :) birde 2000 windows ailesinden en sevdigim sürümdür neden bilmiyorum ama çok severim kendisini :) NTden sonra ciddi anlamda devrimdi

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    yauw adam gibi işletim sistemi veya dağıtım olsun çamurdan olsun biz grafikten geçtik artık,bence pardus güzel buna geçicem en kısa zamanda windows un alayı aynı b.k osuruktan virüs kapıo çöküo fln fln...

Abra Kadabra
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
     32 mb ekran kartım var xp kurdum üstüne bide vista kurdum... helal olsun hoja yaw ...

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

remyy bunu yazdı:
    -----------------------------
    yauw adam gibi işletim sistemi veya dağıtım olsun çamurdan olsun biz grafikten geçtik artık,bence pardus güzel buna geçicem en kısa zamanda windows un alayı aynı b.k osuruktan virüs kapıo çöküo fln fln...

linux için opensuse yada fedora tavsiye edebilirim.....Ubuntuda Xgl+berl ile iyi tema yüklersen görsel show :)  virüs konusunda microsoft iyileştirmelere gidicek hadi bakalım

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    ben yakında pardusa geçmeyi düşünüyorum bakalım türkler napmış :D

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı:

remyy bunu yazdı:

linux için opensuse yada fedora tavsiye edebilirim.....Ubuntuda Xgl+berl ile iyi tema yüklersen görsel show :)  virüs konusunda microsoft iyileştirmelere gidicek hadi bakalım

valla hocam gitselerde bi geçiş yaptım mı dönmiycem,tavsiyeni değerlendiricem.

Abra Kadabra
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    32 mb ekran kartı bide işlemcin süper olmasaydı 433 mhz celeron Vistayı kuramazdın:P Bilgisayarın süper ama helal sana nasıl kurdun. Bana da öğret valla kulun köpeğin olayım:D Yıkıldım burda ya... Ölüyorum gülmekten yerlere yattım. Karar verdim ben bu bilgisayardan hiç anlamıyorum.

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Vavvvvvvvvvvvvvvvvvv makinaya bakkkkkkkk.A.q. ben buna nasa da kurardım beaaa.Bunun yanında win2000 gerçekten daha rahat ve xp ye göre güvenli ramlere yazık olmuyor.Gerçi bende konusu olmaz ram in amma .

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    SilenC3 bunu yazdı:
    ben yakında pardusa geçmeyi düşünüyorum bakalım türkler napmış :D
    Pardus güzel olmus da.. Benim webcam driverım yoktu onda. Problem oldu. Sana tavsiye ederim. Fakat Pardus linux un üstüne yazılmış olunca ben ona Türk işletim sistemi demek istemiyorum. Linux un Türkçe yükseltmesi desek olabilir. TncXp yapmışlar ya xp nin biraz yüzüyle oynanmış , biraz bişeyler eklenmiş ve çıkartılmış. Pardus da aynı.. Ama değişik işletim sistemlerini kullanmak her zaman iyidir. Kur Pardusu beğenmezsen SUSE kur. Beğenmezsen başka bişey dene. Dünya deneme yanılma dünyası. Nasıl olsa bilgisayar senin. Beğenmezsen baskasına geç. Bir tek Windows ta takılıp kalmakta iyi değil. Sana başarılar dilerim.

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
Toplam Hit: 1256 Toplam Mesaj: 11