Windowsu İstediğin Gibi Editleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

HoŞgeldİn Yazisini DeĞİŞtİrmek

1.ilk önce bu programı indirin

http://delphi.icm.edu.pl/ftp/tools/ResHack.zip

2. yukarda verdiğim programı çalıştırın açılan ekranda Files tuşuna ardından open tuşuna basın ve C:/WINDOWS/system32/logonui.exe dosyasını açın.

3. ve burdaki ''Hoşgeldiniz'' yazısnı istediğiniz gibi değiştirin.

NOT: Hoşgeldiniz Yazsıs kaç karakter ise yazacağınız yazıda o kadar olmalıdır yani 11 karakterlik bi yazı yazın.

4. 'Compile script' tuşuna basın ve files dan save as seçin ve ''mylogonui.exe'' olarak C:/WINDOWS/system32/ altına kaydedin.

5. programı kapatın.

6. başlat/çalıştır/ regedit yazın ve enter diyin sora sırası ile.

7. HKEY_*****_MACHINE\ SOFTWARE\ Microsoft\ Windows NT\ CurrentVersion\ Winlogon altındaki 'UIHOST' değerine çift tıklayın ve burdaki 'logonui.exe' yi 'mylogonui.exe' olarak değiştirin.

8. registry'i kapatın ve bilgisayarınzız yeniden başatın.

Not : Doğacak kazalardan sorumlu değilim... Yok senın yuzunden format attım falan olmaz.. kendine güvenmeyen yapmasın...
    verildimi bilmiyorum

----------------------------------------------------------------------

Diye bir yazıyla karşılaştım aynen yaptım ve oldu.Girişdeki yazıların bir kısmını değiştirdim.Şimdi ben Windowsun diğer yazılarını falan nasıl editlicem acaba ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Vay be...Birden duygulandım.

Bir zamanlar ne sevinmiştim o yazıyı değişince.Bill'in bacağını kırmış kadar sevinmiştim.

Hatta hatırlıyorum,Şifreyi bilmiyorsa ....... numaradan ara maksat kontör gitsin yazmıştım: )

Allah'ta seni duygulandırsın: ) 

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    fazla kasmana gerek yok bır yıgın program var bunlar ıcınbır zamanlar bende cok sevınmıstım ama sımdı pekte bır anlam ıcermıyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek
    RuzgaR bunu yazdı:
    -----------------------------

Vay be...Birden duygulandım.

Bir zamanlar ne sevinmiştim o yazıyı değişince.Bill'in bacağını kırmış kadar sevinmiştim.

Hatta hatırlıyorum,Şifreyi bilmiyorsa ....... numaradan ara maksat kontör gitsin yazmıştım: )

Allah'ta seni duygulandırsın: ) 

-----------------------------
    bende başlat yazısını deiştirmiştim :)) o zamanlar nickim koRSan dı :D:D:D       tam ta 6 harfliydi koRSan   ne sewinmiştim :)) bide bilgisayarım sağ tık özellikler diyince sol tarafa bi resim ekleme ayarı yapmıstım destek bilgisine tıklayınca koRSan pc yazıordu :)))

(:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagbilgisayar
    cagbilgisayar's avatar
    Erkek
    :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

:) :) :)

Vay be olaya bak yıllar önce yaptığım şeyler bunlar hatta windows gezginini de editlemiş yazıları falan kendime göre düzenlemiştim ,aklıma geldi birden,taaa o zamanlar programlar bu işi görüyodu.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
Toplam Hit: 1110 Toplam Mesaj: 6