Windowsxp"De Ses Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    Windows XP açılınca ses simgesi otomatik olarak saatin yanında açılmıyor ve müzükler çalmıyor onu nasıl oraya açabilirim...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

denetim masasında ya seslerde yada multimediada(ben resminden tanıyorum. insan devamlı görünce yazıları okumuo artık :) ) ses denetimi başlat cubuğunda görüntülensin die tik var onu seç. ama onu ses kartıtını driverıda kaldırmış olabilir. Seslerin çalmamasıdsa mutimadia isimli bölümdü sanırım orayla ilgili bak.(ulan harbi unutmuşuz isimlerini bea :D)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    onlar olmadi ses kartinin dirverini bastan kur gelir kendine.. oda olmadi format atip win kur düzelsin ;-D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Vaybe aradan nerdeyse bir yıl geçti bu konuyu açalı ama ben bu sorunla yine karşılaştım...

Neyseki sonunda hallettim...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
Toplam Hit: 1937 Toplam Mesaj: 4