folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Winrarla Partlara Ayırmada Sorun

Winrarla Partlara Ayırmada Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

Selam müridler. Konu başlığı pek doğru olmadı galiba ama benim winrarla partlara ayırmayla ilgili sormak istediğim birşey var.

25 gb bir klasörü 6 parta ayırdım. dvdleri çekerken hiçbir hata almadım. hata almadığım için de dvdye yazma işlemleri bittikten sonra partları sildim. Ancak 25 gblık kaynak klasör hala duruyor. Bu 6 dvdden 3.sünde kaynak dosya ya da disk okunamıyor hatası aldım. şimdi eğer o 25gblık klasörü tekrar 6part rarlayıp sadece 3.partı dvdye çeksem, ilk çekilmiş partlarla uyumlu olur mu? Yoksa 6sını da tekrar dvdye mi çekmeliyim?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

tekrar 6 part yapıp 3.sünü çekersen uyumlu olur diye düşünüyorum.aynı mantık çünkü.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enis
    Enis's avatar
    Erkek

Problam olmaz 25 GB ayni sekil de partlara ayir sonra hangileri sorunlu ise onlari yeniden dvd'ye yaz. Sonra 6 partida yedekle arsivinde dursun haci..

TBT
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

hay umarım öyle olur ya sağolun deneyelim bakalım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

yaptıktan sonra yaz bir buraya :d

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam sıkıştırma yöntemini aynı tuttuğunuz müddetçe problem olacağını sanmıyorum. Ancak siz yine de deneme amaçlı deneyin, 3. dvd yi yazıp diğer sağlam dvd ler ile partları birleştirin. Denemek birkaç dakikanızı alır sanıyorum. Kolay gelsin.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ADSIZ
    ADSIZ's avatar
    Erkek

Buna benzer bi durumla bende karşılaşmıştım ama sadece bozuk partı değiştirince olmadı diye hatırlıyorum(şıkıştırma yöntemi part boyutları vs. aynıydı)

Toplam Hit: 1419 Toplam Mesaj: 7