Wireless Ağ Kurmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    bizim ewde 3 tane laptop war benmki dahil  arkdaşlarla dosya paylaşım oyun gibi şeyler yapmayı planlıyoruz ama bi türlü wirelessden kuramadık ağ modemn markası airties rt206 bunu nasıl yapabiliriz araştırdım baktım da mal mal şeyler anlatmışlar anlamadım daha önce kuran varsa yarım edebilirmi :)

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

SilenC3 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bizim ewde 3 tane laptop war benmki dahil  arkdaşlarla dosya paylaşım oyun gibi şeyler yapmayı planlıyoruz ama bi türlü wirelessden kuramadık ağ modemn markası airties rt206 bunu nasıl yapabiliriz araştırdım baktım da mal mal şeyler anlatmışlar anlamadım daha önce kuran varsa yarım edebilirmi :)

Şimdi sana anlatsam okuyacaksın diyeceksin buda mal mal anlatmış demekki anlatma özürlü herkes o yüzden hiç kasmayayim dedim kendimi.

Kusura bakma mesajını okuduğumda bu düşündüklerimi yazmak istedim.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prisoner
    prisoner's avatar
    Erkek
    arkadaşım tam anlatamadın herlade sorunu multiplayer oyun mu oynuyacan dosya paylaşacaksan sağ tıkla paylaştır tam sorunu anlatırsan pek açıklayıcı gelmedi yani:D

Beneficium accipere libertatem est vendere
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

hem oyun hem paylaşım yaparlar

normal ağ bağlantısı gibi kurup deneyin bizim ev öyle biliyosun :) hem kablolu hem kablosuz herşeyi yapabiliorz :) 

aynı çalışma grubunu ayarlamayı unutmayın ama :) 

www.yesilgrow.com - Growshop
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

notebookları kablosuz ağ bağlantısı ile birbirine bağlayın ağ bağlantılarımın yardım kısmında hepsi adım adım var oradan da yardım alabilirsin

eğer sadece bir dosya paylaşmak istiyorsanız dosyaya sağ tıklayarak özelliklerden dosyayı ağ da paylaşıma açabilirsiniz orada "ağda bu dosyayı

paylaşıma aç" kutucuğunu göreceksin sadece internet paylaşmak istiyorsan modemi doğru kurduysan zaten tüm notebooklar direk internete bağlanır

işletim sistemi hepsinin aynı olursa ii olur biri vista biri xp ise çakışma yapabilir modem doğru kurulursa zaten wi-fi doğru şekilde bağlanır kolay gelsin 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı:

SilenC3 bunu yazdı:

Şimdi sana anlatsam okuyacaksın diyeceksin buda mal mal anlatmış demekki anlatma özürlü herkes o yüzden hiç kasmayayim dedim kendimi.

Kusura bakma mesajını okuduğumda bu düşündüklerimi yazmak istedim.

en dogrusu bu

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brainiac
    brainiac's avatar
    Erkek
    hazır konu varken bende yazim 4. katta bi ttnetin verdiği modem var bende 1. kattayım şuan modemi göremiyorum nasıl bağlanırım köprüler çok pahallı makinam hp dv7 anten takamam garantisi gider diye korkuyorum başka ne yapabilirim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    ie'den modemin ara yüzüne gir mac filtresi varsa bağlanacak laptopların mac adreslerini oraya yaz.. güvenlik şifresinide koy..
Toplam Hit: 2587 Toplam Mesaj: 8