folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wireless Hakkinda Basit Bi Soru

Wireless Hakkinda Basit Bi Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek

wireless kurdum. nimetlerinden faydalanmaya basliyorum tek tek. interneti hallettik.

peki dosya transferini nasil yapacagim ? modemler normal pcye bagli. onunla arasinda dosya alis verisi istiorm. nasi yapabilirm ?

bide bu konu hakkinda daha cok bilgisi olan varsa wireless hakkinda evdeki aletleri kontrol edebilirsnz gibisinden bisiler duydum ama detayli bilgim yok. aydinlatan olursa sevinirz :\

bir imzam bile yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

iki makinada modem aracılığı ile internete giriosa zatne onlar aynı ağdalar demektir...

yağacağın şey bilgisayarıma sağ tuş tıkla özelliklerden workgroupun aynı olduğuna dikkat edip bilgsayarlar isim ver.

sonnra git bi klasöre paylaşıma gir paylaştırmak istiyorum de sihirbaz filan diecek sadece dosya ve yazıı paylaşıomını acmak isitiorum de bitti..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tiAgO
    tiAgO's avatar
    Erkek
    sonracıma en basitinden ağ bağlantılarım'a gir. orda paylaşılan klasörleri gör. iki bilgisayar arasında paylaşacaklarını bu klasörlerden paylaş

-_tiAgo_ -
Toplam Hit: 1806 Toplam Mesaj: 3