folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Wolfteam Oynayanlar Ve Şuanki Patch E Göre Hack İ Bulunan Arkadaşlar Y [İstek].

Wolfteam Oynayanlar Ve Şuanki Patch E Göre Hack İ Bulunan Arkadaşlar Y [İstek].

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evet konunun başlgındada belirttiğim gibi wolfteam oyununda kullandıgınız suanki patch e gore hack hile vs birşey varsa paylaşırsanız sevinirim :)

teşekkürler.

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melodeath
    melodeath's avatar
    Erkek

ayıp ayıp adam gibi oynayamıyormusun

Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

anlamıyorumki.. online oyun oynuyorsun zevk almak için, ama hile arıyorlar.. hile ile oynuyacaksan boşuna oynama, zaman kaybı.. zevk alarak oynamak varken.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Disubev
    Disubev's avatar
    Erkek

catlax bunu yazdı:
    -----------------------------

anlamıyorumki.. online oyun oynuyorsun zevk almak için, ama hile arıyorlar.. hile ile oynuyacaksan boşuna oynama, zaman kaybı.. zevk alarak oynamak varken.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    code_46
    code_46's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lan adam bişeyden yardım istiyor dediğiniz şeylere bak. fikriniz yoksa gölge etmeyin...

ben bi arkadaşa soriyim o oynuyordu

En mükemmel insan yaptığı hatayı tekrar yapmayan insandır; hatasızlık Yaratıcıya aittir, insanlar ulaşamaz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

code_46 bunu yazdı:

lan adam bişeyden yardım istiyor dediğiniz şeylere bak. fikriniz yoksa gölge etmeyin...

yardım edilecek çok şey var.. hileye hurdaya yardım etmek, yardımlaşmak adına ne kadar doğru olur kim bilir.. oyun oynamak istediğinde girersin hile hurda görürsün söversin çıkarsın. ben bu milleti anlamıyorum.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

catlax bunu yazdı:

code_46 bunu yazdı:

yardım edilecek çok şey var.. hileye hurdaya yardım etmek, yardımlaşmak adına ne kadar doğru olur kim bilir.. oyun oynamak istediğinde girersin hile hurda görürsün söversin çıkarsın. ben bu milleti anlamıyorum.

---------------------

Çok Doğru Söylüyorsun Hocam şu oyunu hilesiz oynamak varken neden hileyle oynamayı tercih ettim çünkü az önce oyuna girdiğimde en az bak 50 tane kişide şu lanet hileyi gördüm ve cıldırdım oyunun tadını alamadım ve foruma gelip konu açtım ki ne kadar doğru bir konu onu bilemiorum varsa dokunacagın bir yardım teşekkür ederim yardım etmeyeceksen @code_45 arkadaşın dedği gibi gölge etme.

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

ne haliniz varsa görün...

Toplam Hit: 1370 Toplam Mesaj: 8