folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Wordpress - Mobil'de Slider Ve Foto Galeri Sapıtıyor Yardımcı Olur Musunuz?

Wordpress - Mobil'de Slider Ve Foto Galeri Sapıtıyor Yardımcı Olur Musunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

www.organikkomur.com adresine mobilden ve pc'den girdiğinizde aradakı farkı göreceksiniz. Anasayfada ki slider ve http://www.organikkomur.com/kullanim-alanlari/ sayfasındaki foto galeri mobilde bozuk çıkıyor bunu nasıl çözebilirim??

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

slider mobilde 640px genisliginde kaliyor, slide lar ise position verildigi ve right: 0 oldugu icin en saga kaciyor, ekran disinda kalan yerlere. font size mobil icin ayrica verilmis ama yine de fazla duruyor.

digerini de mobile gore boyut vererek yapilabilir.

soz vermeyeyim hocam ama yapamaz isen aksam 10 dan sonra yardimci olabilirim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı

slider mobilde 640px genisliginde kaliyor, slide lar ise position verildigi ve right: 0 oldugu icin en saga kaciyor, ekran disinda kalan yerlere. font size mobil icin ayrica verilmis ama yine de fazla duruyor.

digerini de mobile gore boyut vererek yapilabilir.

soz vermeyeyim hocam ama yapamaz isen aksam 10 dan sonra yardimci olabilirim.

Çok teşekkür ederim kurcalıyorum ancak beceremedim yahu delirtti beni :) yine de uğraşıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Beceremedim bu işi arkadaşlar, yardımcı olabilecek kimse var mı?

Toplam Hit: 845 Toplam Mesaj: 4
wordpress bozuk mobil