Wordpress Adblock Mobil Engelleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek

Herkese merhaba, wordpress sitem için reklam engelleyicileri kapattırmak adına bir eklenti kullanıyorum ama mobilden girince mobil reklam engelleyici açıkken kapattırmıyor bunun için ayrı bir eklenti var mıdır? Normal masa üstünden girince adblock açıksa böyle bir uyarı veriyor ama mobilde vermiyor :/

Örnek: 

Mesela bunuokusana.com'a girince masa üstünde de cepten de girişe izin vermiyor. Benim kullandığım eklenti ise altta. Ama benim eklenti cep telefonlarından girince uyarı vermiyor yada bilmediğim bir ayarı var mıdır? Kullanan varsa yardım ederse sevinirim.

The lost boy of cyberspace ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Benim masaüstü direk giriyor. Adguard var masaüstü uygulaması yüklü eklenti değil yani. Bunu da bir incele istersen.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Comnet=CMT637DQU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı

Benim masaüstü direk giriyor. Adguard var masaüstü uygulaması yüklü eklenti değil yani. Bunu da bir incele istersen.

Selam @erduburak bu site benim değil örnek olarak verdim ama ben masa üstünde de girsem cepten de girsem uyarı veriyor bana, ben de kendi sitemde kurdum adblock notify lite ama o sadece masa üstünde uyarı veriyor, cepten adblock açınca giriyor uyarı da verdirtmiyor onu çözemedim. :/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

masaüstü -> ublock origin -> deblocker scriptni engelliyorum

site tamamen açılıyor

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

masaüstü -> ublock origin -> deblocker scriptni engelliyorum

site tamamen açılıyor

Masa üstü zaten engelliyor sıkıntı yok, evet ublock origin kapattığında açar ama mobilde de uyarı vermesini istiyorum mesele bu :/ Mobil ile aynı sayfaya girince hiç uyarı vermiyor ve sayfayı gösteriyor, göstermesin istiyorum :/

Toplam Hit: 887 Toplam Mesaj: 5
adblock