folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Wordpress Ana Menü Ortalama, Delirmek Üzereyim Bulamadım Gitti?

Wordpress Ana Menü Ortalama, Delirmek Üzereyim Bulamadım Gitti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, yeni internet sitemi neredeyse her yönüyle tamamladım. Fakat canımı sıkan şu ana menü, heryere baktım bulamadım.

Site adresim: www.dekorasyonvemoda.com

ana menü üstte sola dayalı ve sliderın üstünde geliyor, yapmak istediğim ise www.dekoryazar.com adresindeki gibi ortada ve slider altında olması.

Bu arada öneri ve fikirlerinizi de alabilirim site ile alakalı.

Branimir tarafından 28/Kas/16 16:51 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

style.css de

1. #Main-nav
    2. float: left; position: relative; max-width: 706px;

olan kısmı

1. #Main-nav
    2. float: left; position: relative; max-width: 706px; margin-left: 20%;

olarak değiştirirsen ortalıyor. Ama masaüstü için. Responsive açıdan css uzmanları bilgi verecektir.

sezginari tarafından 28/Kas/16 16:56 tarihinde düzenlenmiştir

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hocam mesajı güncellemişsin yeni gördüm. Css ile oynama hiç temanın ayarlarında yer alıyordur bu ayar

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    #nav-inner {
    1. < class="enabled-" style="min-width: 0px; min-height: 0px; font-family: inherit; font-size: 10px; : white; visibility: ; : left; margin: 0px; vertical-align: top; : relative; : 1; width: 18px; left: -40px; top: 1px; height: 13px;" ="" /> /* floatleft; */
    2. < class="enabled-" style="min-width: 0px; min-height: 0px; font-family: inherit; font-size: 10px; : white; visibility: ; : left; margin: 0px; vertical-align: top; : relative; : 1; width: 18px; left: -40px; top: 1px; height: 13px;" ="" /> positionrelative;
    3. < class="enabled-" style="min-width: 0px; min-height: 0px; font-family: inherit; font-size: 10px; : white; visibility: ; : left; margin: 0px; vertical-align: top; : relative; : 1; width: 18px; left: -40px; top: 1px; height: 13px;" ="" /> /* width100%; */
    4. < class="enabled-" style="min-width: 0px; min-height: 0px; font-family: inherit; font-size: 10px; : white; visibility: ; : left; margin: 0px; vertical-align: top; : relative; : 1; width: 18px; left: -40px; top: 1px; height: 13px;" ="" /> height54px;
    5. < class="enabled-" style="min-width: 0px; min-height: 0px; font-family: inherit; font-size: 10px; : white; visibility: ; : left; margin: 0px; vertical-align: top; : relative; : 1; width: 18px; left: -40px; top: 1px; height: 13px;" ="" /> margin-leftauto;
    6. < class="enabled-" style="min-width: 0px; min-height: 0px; font-family: inherit; font-size: 10px; : white; visibility: ; : left; margin: 0px; vertical-align: top; : relative; : 1; width: 18px; left: -40px; top: 1px; height: 13px;" ="" /> margin-rightauto;
    7. < class="enabled-" style="min-width: 0px; min-height: 0px; font-family: inherit; font-size: 10px; : white; visibility: ; : left; margin: 0px; vertical-align: top; : relative; : 1; width: 18px; left: -40px; top: 1px; height: 13px;" ="" /> width980px;

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

iyide senin tasarım daha iyi duruyor ki :/

o şekil olması daha hoş görünüyor

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Hocam mesajı güncellemişsin yeni gördüm. Css ile oynama hiç temanın ayarlarında yer alıyordur bu ayar

Yok hocam her birşey var o yok malesef, temanın yapımcısına destek talebi açtım böyle bir özellik olmadığını kodlardan yapılması gerektiğini belirtti. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Div icinde bi dive alip centerlasan olmazmi acaba? Gerci siteyede bakamadim telefondayim.

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

tekrar yazıyorum aynı mesajı bozulmus

#nav-inner { position: relative; height: 54px; width: 980px; margin-left: auto; margin-right: auto; }

bunu kullan nav-inner yerine

hipokondriyak tarafından 28/Kas/16 20:08 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NightShadow
    NightShadow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hepimiz aynı şeyi mi düşündük ya? Braxton temaya dekorasyon sitesi yapmak? http://evtasarimdekorasyon.com bu da benden olsun bari. 

Everything that has a beginning has an end.
Toplam Hit: 1052 Toplam Mesaj: 9
wordpress ortalama ana menü