Wordpress Eklentisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,Ben wordpress eklentisi arıyorum, olayı açıklayayım şimdi bir makale yazdım makale çok uzun olduğu zaman bu makaleyi okuma sayfasında sayfalamak istiyorum sayfa birde makalenin bir kısmı okunacak sayfa 2 de devamı okunacak sayfa 3 de onun devam okunacak falan. Böyle bir eklenti var mı yoksa wordpresste zaten varda ben mi bulamadım.

şimdiden teşekkür ederim

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Hocam resim galerisi ac, yazilari yaz, ama galeri sayfalarini tek sayfada goruntulenecek sekilde ayarla. Adam tum yazilari ayni sayfada gorecek ama asagi indikce sayfa degisecek o farkinda olmadan. Eklenti varmi bilmiyorm.

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Eğer teman güzel kodlanmış bir temaysa <!––nextpage––> kodunu yerleştirip ikinci sayfaya geçebilirsin. 

Yoksa WP-paginate diye bir eklenti var, o yapıyor istediğini.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Eğer teman güzel kodlanmış bir temaysa <!––nextpage––> kodunu yerleştirip ikinci sayfaya geçebilirsin. 

Yoksa WP-paginate diye bir eklenti var, o yapıyor istediğini.

hocam ben bu eklentiyi kurdum da, tam olarak nasıl kullanılıyor biraz bilgi verme şansın varmı zahmet olmazsa?

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 701 Toplam Mesaj: 4
wordpress eklenti wordpress eklenti