folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Wordpress Konusuna Hakim Bir Arkdaşın Yardımına İhtiyacım Var.

Wordpress Konusuna Hakim Bir Arkdaşın Yardımına İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

wordpressten anlama konusundan ziyade sanırım ihtiyacım olan wordpresste yaşadığım sorunu kime iletmem gerektiğini bilmemek ,

birde türkçe destek içermiyorlarsadurumu detaylıca anlatamayabilirm.

kısa özeti şu.

bir yıldır kullandığım bir websayfam vardı,  senelik 26 dolar verip alan adı cart curt pre şeklinde kullanmaktaydım.

Geçtiğimiz günler de 1 yıl dolmasına yakın otomatik olarak 26 dolarımı almışlar.

fakat wordpress olarak gözükmediği için ben ne olduğunu bilemedim bankayı aradığım zaman onlarda kredi kartınızdan harcama yapılmaya çalışılmış diyerek kartımı kapattılar ve geri ödeme formu doldurtular.

sonrasında wordpress bana mesaj atmış. özet oalrak senin bankan bize itiraf etti o yüzden ödemende bir sıkntı oldu onu bankanla konuş gibi birşeyler söylediler.

Ben olayın wordpress olduğunu anladığımda bankama durumu ilettim. Ve bana geri ödenen 26 doları tekrar wordpresse gönderilmesini söyledim.

Bunun sonucu olarak da bankam dediğimi yaptı. yani benden 26 dolar düşüldü.

sonra wordpresse girdim. wordpress bu durum için 20 dolar ceza ödemem gerektiğini belirti. bende onuda ödedim 20 dolar daha düştü.

şimdi pre için yükseltmek isteğimde sistem benden 36 dolar daha istiyor :)

benim tekrar geri düşen 26 dolarım wordpressde gözükmüyor.

ilk ödenen 26 dolardan sonrası 

sırası ile yenilenmesi

yenileme iptali

ve 20 dolar ceza ödemem.

Benim şu an ne yapmam gerekiyor hiç bir fikim yok. Bir ara godadyden birşeyler almıştık geçen yıl olaylara tam hakim değilim

26 dolar sadece alan adı ve gizlilik mi onuda bilmiyorum  anlayan birileri varsa özelden şifre vs vereyim bir girip baksın etsin.

www.kafakurdu.com   güncellenmiş görünüyo meseala bu arada 2018e kadar 

ama giriş yapamıyorum.

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 545 Toplam Mesaj: 1
wordpress