folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Wordpress Kullanılmayan Tema - Eklenti Verilerini Silmek?

Wordpress Kullanılmayan Tema - Eklenti Verilerini Silmek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

S.a iyi Bayramlar

Wordpress de kullanılmayan eklenti ve tema verilerini phpmyadmin den nasıl sileriz?

Bilen var mıdır?

wordpress & sözlük
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

bunu yaptığını iddia eden eklentiler var ama ben genellikle ihtiyacım olan eklentileri kuruyorum olurda fazladan bi eklenti kurup kaldırmış isem bunun tablolarını kendim phpmyadmin üzerinden manual siliyorum.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Wp-Optimize ile yapabilirsin hocam. Cache eklentisi ama cache açma zoru luluğu olmaksızın deaktif olmuş eklenti kalıntılarını gösteriyor silebiliyorsun

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

bunu yaptığını iddia eden eklentiler var ama ben genellikle ihtiyacım olan eklentileri kuruyorum olurda fazladan bi eklenti kurup kaldırmış isem bunun tablolarını kendim phpmyadmin üzerinden manual siliyorum.

O tablolar genellikle hangi kısımda oluyor hocam?

wordpress & sözlük
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    Cihan bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

bunu en güzel tespit edebileceğin yol yeni bir wp kurup locale ardından hangi eklentinin tablolarını kaldıracaksan o localde olan wpde eklentiyi aktif edip hangi tabloların oluşturulduğunu phpmyadmin üzerinden kontrol etmek. Manual yol bu wp-optimize de yaptığını söylüyor daha önce kullandım ama tamamen verimli çalışan bir eklenti diyemem çoğunda sadece tabloların içini boşaltıp tabloları olduğu gibi bıraktı :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    Cihan bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

bunu en güzel tespit edebileceğin yol yeni bir wp kurup locale ardından hangi eklentinin tablolarını kaldıracaksan o localde olan wpde eklentiyi aktif edip hangi tabloların oluşturulduğunu phpmyadmin üzerinden kontrol etmek. Manual yol bu wp-optimize de yaptığını söylüyor daha önce kullandım ama tamamen verimli çalışan bir eklenti diyemem çoğunda sadece tabloların içini boşaltıp tabloları olduğu gibi bıraktı :) 

Hallettim hocam phpmyadmin den.

Canlilar.net nasıl kendime gelmis mi acaba bir.kontrol eder misin üç beş yere girip.takilma var mı bakar mısın

wordpress & sözlük
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Peki wordpress yazılarımızda kullanMAdığımız resimleri bulup silen eklenti var mı?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Peki wordpress yazılarımızda kullanMAdığımız resimleri bulup silen eklenti var mı?

https://meowapps.com/plugin/media-cleaner/ bu eklentinin pro versiyonu bahsettiğin işlemi yapıyor birden fazla tarama seçeği var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

https://meowapps.com/plugin/media-cleaner/ bu eklentinin pro versiyonu bahsettiğin işlemi yapıyor birden fazla tarama seçeği var

tam nokta atışı bir eklentiymiş, pro versionu saniyesinde çözdü. teşekkürler.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 13507 Toplam Mesaj: 9
wordpress