folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Wordpress Ücretli İş Yaptırılacaktır

Wordpress Ücretli İş Yaptırılacaktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Merhabalar Mürid(e)ler,

bir arkadaşım rica etti bu konuyu açmamı, esasında isteklerini benden rica etti ama benim iş yoğunluğumdan dolayıpek bakamadım dün akşam konuşurken ise ücretli yaptırsak mı fikri çıktı ortaya bende isteklerini bir txt dosyasına yazarsan konu açar sonra anlaştığımız birine veririz işi dedim oda okeyledi, arkadaşın isteklerini aşağıya sıralıyorum,

Fiyat tekliflerini bekliyorum PM yada konuya mesaj olarak farketmez, umarım bir arkadaş ile anlaşırız da işi görülmüş olur.

----------------------------------------------------

Merhaba dostlar. 

Eğitim üzerine içeriklerin olacağı bir web sitemiz var. www.etkinlikmakinesi.com

1- Sitede kullandığımız tema, yükleme çeşidi olarak kullanıcılara resim formatlarında(jpg,png,gif) ve video olarak mp4 formatında yükleme yapmalarına izin veriyor.Biz üyeler isterlerse pdf, power point, word, excel gibi eğitim materyalerini paylaşabilecekleri formatlarıda yükleyebilecekleri bir hale getirmek istiyoruz.

2- Bu formatları yüklerken aynı zamanda birkaç ön görsel yükleyebilmelerini istiyoruz. Bu özelliği, daha sonra içeriği indirecek kişi indirmeden önce içerik hakkında fikir edinebilsin diye istiyoruz.

3- Siteyi malzemeleri ve konuyu ve de aramayı birlikte kullanıp gerekli olanları seçerek  etkinlik bulmak üzere tasarlamak istiyoruz. Ayrıca resim üstüne bir site olduğu için de sitede resim yüklerken kişilerin resimlerin üstüne etiketleme yapabilmesini istiyoruz. Aynı instagramdaki gibi düşünebiliriz. Kişi resimlerin üstüne malzemeleri etiketleyebilmeli. Örneğin; resimdeki etkinlikte bant kullanılmış. Yükleyen kişi resmin neresinde bu bant kullanılmış etiketleyebilmeli. Ek özellik olarak admin panelinden istediğimizde bu etikete link ekleyebilmeliyiz. Herhan bir firma kendisine yönlendirmemiz için bizden istekte bulunursa bu özelliği admin olarak biz yapabilmeliyiz. Bu özellik için ''ImageLinks - Interactive Image Builder for WordPress'' adında bir eklenti bulduk. Ancak bu eklenti ayrı bir şekilde çalışıyor. Biz bunu siteye entegre hale getirebilir misiniz bunu merak ediyoruz. Kullanıcılar içeriğini yüklerken etiketleme yapabilecekler. ve daha sonra içeriğe bakan kişiler mouse u resmin üstüne getiridğinde nerede hangi malzeme kullanılmış anlayacaklar.

Kullanıcılar sitede etkinlik yüklerken etiketler giriyorlar. Biz etiketlerin ismini malzemeler olarak değiştirdik. Bu etiketlerin ilk 3 harfine basarlarsa etiketin(malzemenin) tamamı karşılarına geliyor. Ancak kişi eğer etiket(malzeme) yoksa eliyle etiket(malzeme) ekleyebiliyor. ama sorun şu ki kişi oraya ''makas'' yerine ''mkas'' da yazsa sistem etiket olarak algılayıp etiketler arasına bu kelimeyi ekleyeceği için biz kişinin sadece biz adminlerin belirlediği etiketleri(malzemeleri) seçebilmelerini istiyoruz. Kendi etiketlerini(malzemelerini) ekleyemesinler. Bizim önceden belirlediğimiz etiketler(malzemeler) dışında etiket Eklemek istiyorlarsa bize ayrı bir kutuda bildirim atsınlar. Tam olarak nasıl entegre olur bilmiyoruz ama yardımcı olursanız çok seviniriz.

4- sitede kişiler yorum yaparken birbirlerini instagramdaki gibi etiketleyemiyorlar. etikentlendiklerinde bildirim panelimizde bildirim gelebilir mi ? buddypreste olduğu gibi diyebiliriz. Bu kısmını yapabilir miyiz?

5- sitede bir arama eklentimiz var. ''search and filter'' adında bu eklentiyi kendi çabalarımızla oluşturduğumuz header bölümüne ekledik ancak çok çirkin duruyor. Tipi düzeltilebilir mi? ve olduğu header bölümüne gerektiğinde kullanılabilecek bir manşet eklentisi eklenebilir mi?

6- Sitede kişiler pinterestteki gibi üye olmadan hiçbir içeriğe ulaşamasınlar istiyoruz. Pinterestin anasayfasındaki gibi flu bir şekilde üyelik popup ı çıksın ve üye olduktan sonra içeriğe erişebilsin istiyoruz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

rez

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

rez

seni aşar bu iş ne rez'i :)

Bu iş wordpress ile yapılmasa daha güzel olur gibi bence.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı
    nevorapat bunu yazdı

rez

seni aşar bu iş ne rez'i :)

Bu iş wordpress ile yapılmasa daha güzel olur gibi bence.

Detaylı okumadım xd  o yüzden rez dedim abey yoksa pm de  fiyat atardım xd 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Termin nedir

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

Termin nedir

valla bende pek bilmem hocam,

yokmu bir arkadaş anlaşmaya çalışalım ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    1234567B bunu yazdı

Termin nedir

tdk ya göre randevu demek termin.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı
    1234567B bunu yazdı

Termin nedir

tdk ya göre randevu demek termin.

Ya bitişik yazılır

Si vis pacem para bellum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Yapılır fakat hosting kullabiorsaniz kasar bir kaç eklentiye ihtiyaç var veya temaya entegre etmek lazim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

wordpress ile yapılır yapılmasına ancak eklentiler güncelleme aldıkça patlar eklentiler üzerinde düzenlenme yapılması gerekli ayrıca bu iş için yazılmadığından dolayı bol bol sorun yaşarsınız performans olarak. Uğraştırır mı yapılırken evet, bunun yerine sıfırdan yazdırma daha mantıklı ya da bu işlerin hepsini yapan tek bir eklenti wp için yazılabilir. Çok yoğunum bu nedenden dolayı böylesine uğraşı ve zaman gerektiren işe talip değilim hatta bu işi yapan arkadaşta eğer official eklentileri editleyecekse çok uğraşır eklenti güncellemeleri durumunda.

Edit: Bunu yaptırmak yerine @Erdem ile görüşün sıfırdan istediğinizi yazsın daha performanslı ve kullanımı kolay bir sistem olacaktır sizin için. 

sRcN tarafından 09/Mar/19 17:07 tarihinde düzenlenmiştir

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 1224 Toplam Mesaj: 10
wordpress tema eklenti etkinlik etkinlikmakinesi