folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Wordpress Uploads Klasör Hk. Yardım

Wordpress Uploads Klasör Hk. Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Wordpress den anlayan muridler yardımcı olursa sevinirim.

Wordpress de konulara eklediğim resimler uploads klasöründe ay ay ayrılıyor bunlara limit koymam gerekiyor hosting şirketim her klasör başına 1024 tane öğe olabilir diyor bunun hakkında bilgisi olan bunu nasıl ayarlıyabileceğimi bilen bir mürid yardımcı olursa çok sevinirim.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

yokmudur bilgisi olan bir mürid. kaydederken sınırlama koymak istiyorum her klasöre 1024 adet dosya kaydetsin sonra başka birtane açsın istiyorum wordpress de bu mümkün değilmi ?

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hocam, resimleri kendi hostunda barındırmak yerine, farklı bir resim paylaşım sitesinde depolayıp sitende link versen daha iyi olmazmı?

Hem sitende BW ve hız konusunda artış yaşarsın ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Hocam, resimleri kendi hostunda barındırmak yerine, farklı bir resim paylaşım sitesinde depolayıp sitende link versen daha iyi olmazmı?

Hem sitende BW ve hız konusunda artış yaşarsın ?

şimdi tek tek eklesem zaten bu sorunuda yaşamam makinam gayet sağlam botla ekliyorum fakat dediğim gibi hosting şirketinden mail geldi dosyaların sınırı aştığı hakkında 1.024 yerine klasör başına 580 binlerde :(

alektamovikmovik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

Sacma bence.. ortadaki sorun ne  hosting firması neyi gerekçe gözteriyor ?cloud hosting mi ?   hosting alanı sınırlı mı...bandwith sınırlımı

bendekilerde böyle bir sorun yok yani fazlasıyla asmıs durumda bence hosting firmasını değiştir.. ayrıca  ortam ayarlarında   aylık ve yıllık bazda yüklemeleri tut diye bir seçenek var..  onu pasif et...sözde sorunu  bu ayar çıkarıyor olabilir.

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

hangi firma ki bu ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

godaddy bakın gönderdiği maili gösteriyim.

hostingim sınırsız en büyük paketi bunların.

Dear Uur BUBER,

We are contacting you regarding multiple problems with your karamurselbelediyesi.comhosting account: 

1. Excessive inode count. Your account has exceeded the maximum inode (or total site files, folders combined) allowance of 250,000, with 1,392,137 inodes

2. Improper directory configuration. More specifically, the following exceed the maximum 1,024 file/folder per directory count: 

195804 -- /html/wp-content/uploads 
    195690 -- /html/wp-content/uploads_copy 
    166844 -- /html/wp-content/cache/supercache/www.karamurselbelediyesi.com 
    89482 -- /html/wp-content/cache 
    89466 -- /html/wp-content/cache/meta 
    80395 -- /html/wp-content/cache/supercache/www.karamurselbelediyesi.com/tag 
    8868 -- /html/wp-content/cache/tmpWpfc/1387199072/tag 
    3807 -- /html/wp-content/uploads_copy/2013/07 
    3745 -- /html/wp-content/uploads/2013/10 
    3337 -- /html/wp-content/cache/supercache/www.karamurselbelediyesi.com/resimler 
    3096 -- /html/wp-content/uploads/2013/12 
    2852 -- /html/wp-content/uploads/2013/11 
    1902 -- /html/wp-content/uploads/2013/01 
    1862 -- /html/wp-content/uploads/2014/03 
    1825 -- /html/wp-content/uploads_copy/2013/01 
    1557 -- /html/wp-content/uploads_copy/2013/08 
    1265 -- /html/wp-content/uploads/2014/02 
    1061 -- /html/wp-content/uploads/2014/01

Exceeding these thresholds affects our hosting administrators' ability to efficiently back up your hosting account, and adversely impacts the performance of global maintenance operations. These problematic issues also cause file system latency, which reduces the responsiveness of all files contained on this shared server. This affects not only your website but all other customer websites utilizing this service. 

We understand that this situation is most likely not intentional. However, we must respectfully request that you reduce and maintain your account-wide and per-directory file/folder counts within these acceptable thresholds. 

*** IMPORTANT *** 

Due to the serious nature of this situation, your hosting account will be suspended if you do not resolve this issue by March 23, 2014. Please note that if the hosting account is suspended, any websites you host on this plan will be disabled. 

Thank you for your prompt attention to this matter. Our goal is to not only correct this issue, but to also ensure optimal performance of your own website(s) in our environment. We are here to help; should you have any questions, you may call us at 480-505-8871, or simply reply to this email message. We sincerely appreciate your business and your cooperation.

Thank you,
    GoDaddy
    Network Violations Team

networkviolations@godaddy.com
    480-505-8871 

[Investigation ID:4620]

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

hocam şu super cache eklentisi   yapıyor. buyuk ihtimal.. bunu bi araştır..... bence sitenin komple yedeklerini al sonra  eklentiyi devredısı bırak.senin yuklediğin resimler sadece uploads klasorunun içerisinde olur baska yere yukleyemezsin.gere

bide siteyi http://sitecheck2.sucuri.net/ 

http://gtmetrix.com/

belki yardımcı olur.

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    lekton bunu yazdı

hocam şu super cache eklentisi   yapıyor. buyuk ihtimal.. bunu bi araştır..... bence sitenin komple yedeklerini al sonra  eklentiyi devredısı bırak.senin yuklediğin resimler sadece uploads klasorunun içerisinde olur baska yere yukleyemezsin.gere

bide siteyi http://sitecheck2.sucuri.net/ 

http://gtmetrix.com/

belki yardımcı olur.

bi inceliyim teşekkür ederim. benim daha çok istediğim aylara yıllara ayırdığı gibi ayların içerisindede 1024 ü aştığında ayırması 

alektamovikmovik
Toplam Hit: 1214 Toplam Mesaj: 9