folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder World Of Warcraft Official Türk Realmı

World Of Warcraft Official Türk Realmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek
    Sevgili müridler/mürideler aranızda  mutlaka WoW oynayan vardır. sağdan soldan işittiğime göre Blizzarddaki amcalar bu son gelen 3.2.0 Call of Crusade patchiyle Türkçe dil pakedi ile birlikte Istanbul adında bi Türk realmı açmaya yeltendiğini ama son anda ertelendiğini duydum. Acaba gerçekten böyle birşey varmıdır yoksa yalan habermidir?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Hocam sanmıyorum ama yapacaklarını ama yapmaları gereken bir hamle. birçok oyuncu ingilizce bilmediğinden oynmamıyor tercih etmiyor oyunu(bu çoğunluğu oluşturan türkler). Questler + skilllerin description ları fena ingilizce gerektiriyor. Oynamıyorum şu an oyunu ama böyle birşey olsa hemen oynarım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aragorn
    Aragorn's avatar
    Erkek
    benim aylar önce duyduğum 1 olayda bizim anayasamıza aykırı olduğundan getiremiyorlarmis hakbuki getirmeye calismislar devlet istememiş şiddet cart curt dawasi warmış falanmış filanmış inş olur :> ama o zmn ko gibi olur hehe örnek dunemaul 

evil will do anything to live
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    türkmaul o :>

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khellix
    Khellix's avatar
    Erkek

Oyunu ingilizce bilmediğinden oynanmıyor diyor arkds alakası yok  quest helper yükle addonu gulen surat= kes  kutu=topla tüm questlerin yerlerini gösteriyor,hatta türkcede oluyor öldür,topla vs   nfs,gta oynabiliyorsan start,kill,collect gibi kelimelere hakimsen hayli hayli oynarsın Pekçok realmlerde Türk guildleri mevcut,yardımda ederler, Oyunda  iyi oyuncu olupda 3 5 kelime ingilizceyle idare edende var. Oyundaki questlerdeki ing hikayeyi anlamak ve ekstra eglenmek icin okuyabilirsin ing varsa tabi yoksa problem degil,ztn pek cok oyuncu zmn kaybı gorerek questleri okumuyor bile (role playing serverları haric),oyundaki ing kısaltmalarıda wowla alakalı türk sitelerinde mevcut.  wts,brb,bow,bom,bok,inc,afk chat dili e oyunla alakalı kavramlar sora sora,okuya okuya ögrenirseniz,

Oyunun iyice suyunu cıkardılar 3.2.0 acc actiriyim dedim pisman oldum,casual oyuncuysanız arada girer 3 5 taklırım derseniz fena degil.Ama hardcore oyuncular için oyun resmen öldü ,ez mode oldu.

Türk realmi olayında yalan olması ihtimali yüksek,yabancı site vs takip ederim hic rastlamadim ilk defa konuyu acan arkdsdan duydum.Ama yılların geyiğidir,kolpa ihtimali yüksek.

Kimseye baslamasını tavsiye etmiyorum 2.5 senemi yedi.Single player oyunu 2 gün oynar bir kenara atarsin,olmadi save eder 3 gün sonra oynarsın, online oyunlar sigaradan fazla bagimlilik yapıor, öss,sınav vs varsa önünüzde Başlamayın..  500 gün +(days played) oyunun başında zaman harcıyan bir manyak olarak söylüyorum,

Nullum crimen sine lege
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    Gerek yok ona Turkmaul var zaten:) 
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Turkmaul ne açıklarsanız ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------
    Turkmaul ne açıklarsanız ?
    -----------------------------

Orjinal ismi Dunemaul olan realma Türk popülasyonu nedeniyle Turkmaul deniliyor. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

runes of magic; türkçe

wow; copy paste

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
Toplam Hit: 1883 Toplam Mesaj: 9