folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Xp Pro"Da Oyun Çalıştıramıyorum.Naapmam Lazım??

Xp Pro"Da Oyun Çalıştıramıyorum.Naapmam Lazım??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mteee
    mteee's avatar
    Erkek
    slm arkadaşlar.xp pro'da oyun çalıştıramıyorum.oyunu kuruyorum,açıyorum tam açılırkene masaüstü görünüyo,ama hoparlörden hala oyunun sesi geliyo.98 kullanırken aslanlar gibi oynuyodum herbişeyi.naapmam lazım.bi akıl verin..

FUCK THE SYSTEM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kahkaha_100
    kahkaha_100's avatar
    Erkek
    oyunu calıstırdıgında dıger aktıf olan gereksız seylerı kapat... mirc tv icq gıbı daha once bendede aynı sorun vardı daha once kurdugum bılgısayar ustunde dans eden kız vardı o aktıf oldugu surece oyun oynayamıyordum onu bılgısayardan sıldım sımdı harıkalar yaratıyorum... ıstersen sende calısan programları bır dene

NasıL Biriydi? Küçük Bir Çocuktu YaLnızdı... GüLmezdi, GüLse öLürdü..! Görmezdi, Görse öLürdü..! Uyumazdı, Uyusa öLürdü..! Sevmezdi, Sevdi... Ve öLdü..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

bir oyundamı yoksa her oyundamı??

eğer her oyundaysa windowsun çökük olmasından ekran kartının fanının bozukolmasına yada driver sorunlarına kadar herşey olabiirr.. biraz daha aydınlat

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_Rock_ula
    the_Rock_ula's avatar
    Erkek

Oyunlarda,   sağ tık > özellikler > uyumluluk > bu programı 98 modunda çalıştır.    Bunu bi dene büyük bi ihtimalle pek fazla işe yaramıyacak ancak oynadığın oyunların xp desteği yoksa işe yarar.

Her Hakkı Sakıncalıdır (S)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mteee
    mteee's avatar
    Erkek
    abi olay her oyunda olmuyo,ama çoğunda oluyo.ayrıca oyunu çalıştırdığm zaman özellikle başka programı çalıştırmıyorum.dediğiniz program uyumluluk modunu felanda uyguladım,bu seferde oyunun demosu izleyebildim sadece.abi kullandığım xp pro korsan cd.acaba ondanmıkine??

FUCK THE SYSTEM
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedDragoN
    RedDragoN's avatar
    Erkek
    DirectX 9 yüklemeyi dene
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NadR
    NadR's avatar
    Erkek
    efet seninle aynı sorunu bi sürü insa yaşıyoo en mantılısı iki işletim sistemi kullanmak ama xp nin üzrine 98 kuramassın

NadR
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NadR
    NadR's avatar
    Erkek

pation oluşturup önce 98 kur ikinici partioanada xP kur açılışta hangisi ile başlayayaım diyoo Xp bi sürü oyunu açmıyor gerçekten de en kolay örnek winxp driver çalıştıra bi delikanlı war mı acep..

NadR
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meleon
    meleon's avatar
    Erkek
    büyük bir ihtimalle oyunların xp desteği yoktur internetten yamalarını bulup indircen bir zahmet tabi varsa

HeR SeÇiM BiR VaZgEçİşTiR
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek

direk X 9.0'ı kur. ekran kartı driverlerini kontrol et. oyunu tekrar kur. olmazsa gir intenete yamasını indir. yok beni kasar dersen değiştir oyunu. zaten bizim buradaki korsanlar kalktı oyun falan alamıyom. :((((

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
Toplam Hit: 2448 Toplam Mesaj: 10