folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Xp Şifresini Nsl Proğramla Açarız.Bilen Var Mı. Kitlendiii Unuttum Şifreyi

Xp Şifresini Nsl Proğramla Açarız.Bilen Var Mı. Kitlendiii Unuttum Şifreyi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mert1203
    mert1203's avatar
    Erkek
    yardımmm

asi prens
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek
    aga sana gçmiş olsun hiç kimse benim bilddiim türkiyede windowsunun şifresini kıramıo çünkü büyük iş adamları oş ifreey güvenerek içine bilgilerini koyuyo ama kıra bilen oladabilir saygılarımla

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltarhan
    ltarhan's avatar
    Erkek

kardeş bilmiyom ama bunu benden daha önce söyleyen oldumu bilmiyom inşallah işine yarar

bak şimdi oturumu aç sana şifre soruyorya orda ctrl alt del iki kere bas admin girişine götürür sonra

kullanıcı adını sil tamamı tıkla admin olarak girip istediğini yapabilirsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    pc yi güvenli mod da administrator oturumunu aç.kullanıcı hesaplarından şifreni yenile
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

attack bunu yazdı:

pc yi güvenli mod da administrator oturumunu aç.kullanıcı hesaplarından şifreni yenile

Merak ediyordum acaba kimse cevaplayabilcek mi diye :D

Evet,attack arkadaşın dediği gibi güvenli mod da aç pc yi biraz anlatayım

Pc ye restart at,F8 bas devamlı,önüne seçenekler gelir,orda güvenli mod a gir.Sonra kullanıcılar gelecek ve bir de orda administrator mevcut,onla aç

Sonra denetim masasına gir. Orda kullanıcı hesapları var,oraya gir ve şifreni kaybettiğin kullanıcıyı seç,orda parolamı değiştir diye şeyler vardır,ordan değiştirebilirsin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mert1203
    mert1203's avatar
    Erkek

F8 ile ghüvenli modda açtım adminde şifreli ne zamandır format atmamıştım.nsl giricem of yaaa nedir bu çektiğim olmuyo ne yapıcam şimdi 

her aksilik beni buluyo daha öncede mp3 arşifim vardı 20 gb  onlar silindi

ne yapıcam şimdi  biyosun pilini çıkarıp taksam düzelir mi sizce ne alaka demeyin lütfen fikir verirseniz sevinirimm

asi prens
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Bir program duymuştum admin şifresini kırabiliyor,onu dos altında çalıştırıp şifreyi değiştirebilirsin sanırım,ama adını falan bilmiyorum,geçen gün bir arkadaş arıyordu,foruma bir bak bulursun.Diğer bir yolsa; windows un üstüne windows kur :D

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Admin olmadığını varsayıp yetkili kullanıcı hesabı kullanıyorsun diyelim... şifre istenilen pencerede ctrl+alt+delete+delete ye bas karşına gelecek bölümde kullanı adı nı  "Administrator" olarak yaz..şifre kısmını boş bırak...enter a bas..kabul ederse Denetim masasına gir kullanıcı hesaplarından şifreni unuttuğun hesabı seç şifreyi kaldır de...Yok eğer admin şifren varsa ve unuttuysan işletim sistemleri bölümüne bak orada daha önce cevap verildi program linkleride verildi...merak etme kırarsın panik yapma...

Sen imkansızsın sensizlik imkansız );

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    50 yaşında babam bile yapmış ulen bu olayı dumur oldum şifreyede vakvak yazmış :=)

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek
    Arkadaşım admin şifresini kırabileceğin proğram bende var hala sorunu çözemedin ise rustuu23@hotmail.com ekle göndereyim sana

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
Toplam Hit: 2479 Toplam Mesaj: 10