Xp Sınırlı Kullanıcı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar sp3 lü xp işletim sisteminde iki kullanıcı açmak istiyorum biri admin dieri sınırlı kullanıcı
    sorun şuki  normal administrator hesabında ikinci kullanıcıyı açmak istediğimde onuda admin olarak yetkilendiriyor sınırlıyı seçtirmiyor  2 hesabıda admin olarak oluşturduğumda

3 hesabın sınırlı kullanıcı olmasına izin veriyor ve 2 ci hesabıda sildirmiyor   bu durumu nasıl aşa bilirim
    amaç iki hesap oluşturmak biri admin dieri sınırlı kullanıcı   3 hesap istenmeyen hesap :)

onekine?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

sunu dene istersen msdos dan

net user kulaniciadı /add

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

hacı peki bu komutun amacı ne yazılan kullanıcıyı siliyomu yoksa yenimi acıyo

onekine?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

ekliyo ama yetkisiz olarak 

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

o işine yarar

yok arkadas benim ayrı fantezilerim var kullanıcı olusturp silcem diyosan

net user kullanici /del 

siler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

hacııı çoook tşk acaip işime yaradı

onekine?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizemliyolcu
    Gizemliyolcu's avatar
    Homo

arkadaşlar benim bir sıkıntım var.

yol gösterebilecek bir öneri lazım. bir bilgisayar xp sınırlı kullanıcı. elle tüm windows klasörünün içini program filesin içini silmeye kalkıyorum. sildirmiyor. masa üstünde bir kısa yol dahi silemiyorum. bilgisayarda deep freez filan kurulu değil. sadece sınırlı kullanıcı. ben bu bilgisayarı nasıl çökertirim. nette tüm virüs kodlarını bulup bat dosyasına çevirip hepsini o pcde açtım, ancak genede banamısın demedi. ne yapmalıyım. lütfen bu konu ile ilgili yardım edebilecek arkadaş özel mesaj atsın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Gizemliyolcu bunu yazdı:
    -----------------------------

yol gösterebilecek bir öneri lazım. bir bilgisayar xp sınırlı kullanıcı. elle tüm windows klasörünün içini program filesin içini silmeye kalkıyorum. sildirmiyor. masa üstünde bir kısa yol dahi silemiyorum. bilgisayarda deep freez filan kurulu değil. sadece sınırlı kullanıcı. ben bu bilgisayarı nasıl çökertirim. nette tüm virüs kodlarını bulup bat dosyasına çevirip hepsini o pcde açtım, ancak genede banamısın demedi. ne yapmalıyım. lütfen bu konu ile ilgili yardım edebilecek arkadaş özel mesaj atsın.

nette aratırsan hiren's boot cd diye indir onu cd'ye yazıp o cd ile başlat bilgisayarı . Sonrada adminin şifresini resetle giriş yap . Sonrasındada bootmgr dosyasını sil koduna da internetten bakabilirsin ...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizemliyolcu
    Gizemliyolcu's avatar
    Homo

Coiner bunu yazdı:

Gizemliyolcu bunu yazdı:

nette aratırsan hiren's boot cd diye indir onu cd'ye yazıp o cd ile başlat bilgisayarı . Sonrada adminin şifresini resetle giriş yap . Sonrasındada bootmgr dosyasını sil koduna da internetten bakabilirsin ...

dediğin gibi yaptım. bilgisayarı uçurdum. teşekkürler.

Toplam Hit: 2280 Toplam Mesaj: 9