Xperia Z3 Root Ve Whatsapp Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

merhaba arkadaşlar  lanet olası sony xperia z3 telefon sahibiyim ((2 defa ekran kırıldı ,1 btarya değişimi vb..))  şimdide telefonun ses açma tuşu çalışmadıgı için bootloader klidini kaldrıp root yapamıyorum recovery menüsüne girmem lazım root yapmak istememin sebebi  whatsspa samsung s3 telefonumda kurulu ancak hattım borcundan dolayı kapalı yani xperia yüklersem açılmayacak bende titanium backup ile yedek alıp aktarmayı düşündüm daha önce tecrübesi olan varmı yada root olmadan bunu yapmam mümkünmüdür ? 

adb üzerinde reboot recovery denedim ama sadee telefonu açıp kapatıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.backup&hl=tr

Hocam şunu bi dener misin root istemiyordu en son.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Hacı niye lanet okuyorsun ki telefona. Ben Z kullanıyorum gayet memnunum 3 Yıl oldu kullanalı. Ekran kırılıdı benim suçum ağaçtan düştüm. Kırılması normal kasa sağlam. 2 defa ekranı değiştireceğine yenisini alsan daha iyiydi.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Hacı niye lanet okuyorsun ki telefona. Ben Z kullanıyorum gayet memnunum 3 Yıl oldu kullanalı. Ekran kırılıdı benim suçum ağaçtan düştüm. Kırılması normal kasa sağlam. 2 defa ekranı değiştireceğine yenisini alsan daha iyiydi.

hocam cidden boktan telefon samsung yada iphone alırım bundan sonra

Toplam Hit: 965 Toplam Mesaj: 4
root sony xperia z3 xperia lanet sony adb