Yaban Mersini Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Arkadaşlar orjinal yaban mersini ariyorum izmirde aradım bulamadım. Yaban mersini diye millete ayı üzümü,murt meyvesi, turna yemişi satiyorlar. Yaban mersini tatli değildir buruk bir tadi vardir. Yaban mersini antioksidan olarak çok güçlü ve kanser gelişimini engellemede yardımcıdır. Bu işten anlayan arkadaşlar bana temin edebilecegim yer soylerler veya bana temin ederlerse sevinirim.

Enquinx35 tarafından 28/Şub/18 19:04 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Arkadaşlar orjinal yaban mersini ariyorum izmirde aradım bulamadım. Yaban mersini diye millete ayı üzümü,murt meyvesi, turna yemişi satiyorlar. Yaban mersini tatli değildir buruk bir tadi vardir. Yaban mersini antioksidan olarak çok güçlü ve kanser gelişimini engellemede yardımcıdır. Bu işten anlayan arkadaşlar bana temin edebilecegim yer soylerler veya bana temin ederlerse sevinirim.

kaç kilo lazım enquin ?

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı

kaç kilo lazım enquin ?

Hocam yarım kilo kadar 

Enquinx35 tarafından 28/Şub/18 20:08 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

1 kilo yaban mersini sirkesi 25 tl orjinal el yapımı antoksidan güzelbahçe

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

dağa mantar aramaya gittiğimizde çokça vardı taşıyabildiğim kadarını taşıdım komşuya verdik

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lich
    Lich's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O zamam Balçova teleferik eteklerine bak hocam.

genellikle kabaoğlu üst kısımlarında oluyor.

o(╥﹏╥)o 卐 ㏒ 卐
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Aradığınız meyve şu olmalı:

yaş hali migroslarda satılıyor kuru hali malatya pazarı kuruyemişçisinde var :)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
Toplam Hit: 1184 Toplam Mesaj: 9
yaban mersini