folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yabancı Freelancer Siteleri - Hangi Ödeme Yöntemi ?

Yabancı Freelancer Siteleri - Hangi Ödeme Yöntemi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Herkese merhaba. Arkadaşlar istanbulda yaşıyorum ben yabancı birkaç freelancer sitelerinde hizmet vereceğimde önerdiğiniz ödeme alma yöntemleri nelerdir ? Komisyon oranlarına göre en avantajlısı hangisi çünkü kazandığım parayı hesaba getirinceye kadar çoğu eriyormuş duyduğuma göre.

Şimdiden teşekkür ediyorum, yorumları dikkate alacağım bilginiz olsun.

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Ben şu sıralar Fiverr ve Upwork'te aktif olmaya calısıyorum. Genelde Paypal kullandırmaya calısıyorlar fakat Paypal'dan daha once para kaptırdı arkadasım Shutter'dan ürün satıyorken. Hesap sahte diye kapatıldı. O nedenle ben de odeme yontemi arıyorum. Su andaki dusuncem yurtdısından guvendiğim bir arkadasımın hesabı üzerinden kendi hesabıma gondertmek.  Daha mantıklı güzel bir cevap gelirse ben de denemek isterim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    cahitnuri bunu yazdı

Ben şu sıralar Fiverr ve Upwork'te aktif olmaya calısıyorum. Genelde Paypal kullandırmaya calısıyorlar fakat Paypal'dan daha once para kaptırdı arkadasım Shutter'dan ürün satıyorken. Hesap sahte diye kapatıldı. O nedenle ben de odeme yontemi arıyorum. Su andaki dusuncem yurtdısından guvendiğim bir arkadasımın hesabı üzerinden kendi hesabıma gondertmek.  Daha mantıklı güzel bir cevap gelirse ben de denemek isterim.

Fiverr da paypal dışında ödeme var mı hocam 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı
    cahitnuri bunu yazdı

Fiverr da paypal dışında ödeme var mı hocam

Payoneer üzerinden bank transfer, paypal bir de fiverr hediye kartı secenegi var

cahitnuri tarafından 14/Nis/20 13:33 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 664 Toplam Mesaj: 4
freelance çalışmak