folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Yahoo Mail Unutulan Güvenlik Sorusu Cevabı

Yahoo Mail Unutulan Güvenlik Sorusu Cevabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Yaklaşık 4 yıldan beri yahoo mail kullanıyorum çoğunluk outlook a ekler öyle kullanırım geçenlerde bişey oldu outlook u açtım otomatik gönder al yapma esnasında yahoo nun şifresini girmemi istedi halbuki şifre kayıtlıydı değiştirmedim aklıma sunucuda sorun olabileceği geldi aradan zaman geçti yine şifre sordu site üzerinden giriş yapayım dedim şifreyi girip devam dedim geçmiş zamanda oluşturduğum güvenlik sorusu belirdi lanet sorunun cevabını hatırlamıyorum.

Sizce neden böyle olur birisi hesabıma girmeye çalıştığı için mi güvenlik sorusu ekrana gelir ?

Yahoo yardım merkezi üzerinden adamlara mesaj gönderdim 3 gün geçti hala cevap veren olmadı facebook ve twitter üzerinden de yazdım adamlar cevap falan vermiyor. 

Yapmam gereken işler var ortada kaldım resmen yahoo mail benim için 1. derecede önemli

Sadece Amerika ya ait telefon desteği veriyorlar Türkiye üzerinde iletişime geçebileceğim telefon yada mail adresi falan da yok aradım bulamadım.

Bu durumda ne yapmalıyım sizce ?

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

guvenlik sorusunun cevabi yoksa kayit olurken eklediysen ikinci bir alternatif email adresi o da yoksa zor

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

guvenlik sorusunun cevabi yoksa kayit olurken eklediysen ikinci bir alternatif email adresi o da yoksa zor

alternatif email adresi falan sormuyor sadece güvenlik sorusu var 4 yıl önce eklemiş olabilirim ama hatırlamıyorum

KNOWLEDGE IS POWER!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

sifremi kaybedersem , unutursam su email adresine gonder diye guvenlige eklememissin o halde 

gizli sorunun yanitini hatirlamaya calis

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu şifre unutma konularında en iyi yöntem Google'da en son ne zaman oturum açtınıız vs gibi sorular sorup sizi teste tutuyor soruları doğru bilirseniz hesabı veriyor.

Yandex'te ise kimlik fotokopinizi yollarsanız hesabı veriyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Bu şifre unutma konularında en iyi yöntem Google'da en son ne zaman oturum açtınıız vs gibi sorular sorup sizi teste tutuyor soruları doğru bilirseniz hesabı veriyor.

Yandex'te ise kimlik fotokopinizi yollarsanız hesabı veriyorlar.

keşke öyle bir durum olsa hemen gönderirim daha cevap vermediler

KNOWLEDGE IS POWER!
Toplam Hit: 4163 Toplam Mesaj: 6